Chivalry; Medieval Warfare Yeni Nesil Konsollar İçin Hazırlanıyor

 chivalry

Chivalry; Medieval Warfare oyunu özellikle savaş ve strateji oyunları açısından önemli bir pozisyona sahip. Orta çağ savaş oyunları arasında oyun severlerin en çok tercih ettiği yapımlardan birisi olan Chivalry oyunu hatırlayacağınız üzere PlayStation3 ve Xbox 360 için hazırlanıyordu. Son gelen haberler ise birçok konsol kullanıcısını mutlu edecek yönde gelişmeler göstermiş.

Buna göre Chivalry; Medieval Warfare oyunu PlayStation4 ve Xbox One için hazırlanıyor. Tabi bu platform farkından ziyade daha iyi görsel detaylar, daha geniş çaplı bir oynanabilirlik ile birlikte çok daha keyifli bir savaş deneyimi demek oluyor. Özellikle yeni konsollarda oynanabilecek versiyonuyla 24 kişiye kadar oynanabilirlik desteği sunması harika bir özellik olmuş. Oyunun geliştirme sürecinin devam ettiği şu günlerde gelen detaylara göre 25 farklı harita aktif edilecekmiş. Böylece yeni savaş bölgelerinde savaşma imkânı elimizde olacak. Özel sunucu desteğinin ve Horde modunun oyunculara sunulması ise bir diğer güzel özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Chivalry: Medieval Warfare savaş oyunu yeni konsollar için 1 Aralık 2015 tarihinde aktif olacak. Şimdilik beklenen fiyatlar PSN ve XBL üzerinde 19.99 $ olarak düşünülüyor. Bu şekilde oyunun saf haline sahip olabileceğiniz gibi Chivalry: Medieval Warfare Ultimate Edition için 29.99 $ ödemeniz gerekecek. Yeni nesil konsollar için tasarlanan geliştirme paketlerinde ise Character Pack, Barbarian Weapon Pack, Inquisitive Dreadnaught Bundle ve Marauding Arbiter Pack yer alıyor.

Şimdilik sadece Xbox One için ön siparişe açılan oyun pre-order seçeneği sayesinde oyuna 25 Kasım 2015 tarihinde erişebilecekler. Eğer herkesten önce Chivalry: Medieval Warfare oyunu oynamak istiyorsanız hemen XBL üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir