Carom 3D Bilardo Online Oyunu

Carom 3D Bilardo

Carom 3D, güzel görüntüsü, kolay oynanabilirliği ile online bilardo oyunları içerisinde en fazla tercih edilenlerden bir tanesidir. Online oynamak istemiyorsanız tek başınıza da keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Carom 3D 60 MB gibi çok küçük bir boyuta sahip olmasına rağmen oyun çeşitliliği ve gerçekçiliği ile sizleri şaşırtacak. Masanın duruşu, şekli, toplar ve ıstakayı görünce gerçeğinden ayırt edemeyeceksiniz.

Bu online bilardo simülasyonunda; 3 top, 4 top, 8-9 top gibi en çok oynanan oyun türlerini bulabileceksiniz. Arkadaşlarınız ile güzel vakitler geçirmek istiyorsanız onları oyuna davet ederek bire bir kapışabilirsiniz, eğer oynayacağınız kişi gecikecekse o gelene kadar bilgisayara karşı mücadele ederek antrenman yapabilirsiniz. İnternet bağlantınız yoksa Local Area Network bağlantısı kurarak aynı sitedeki arkadaşlarınızla kıyasıya kapışabilirsiniz. Dünya üzerinde arkadaşınız nerde olursa olsun internet üzerinden istediğiniz herkesle oynayabilirsiniz.

Carom 3D’de online oyun severler kendi takımlarını oluşturabilir veya teke tek oynayabilirler. Oyun içerisinde oluşturduğunuz arkadaş listesindeki kişilere hediyeler gönderip onlara jest yapabilirsiniz. Oyun yaptığınız karşılaşmaların istatistiklerini düzenli bir şekilde tutuyor, bir diğer güzel tarafı da sürekli turnuvalar düzenlenerek oyun heyecanının azaltılmamasıdır.

Carom 3D Nasıl Oynanır

Carom 3D oyunu; Mouse, CTRL ve SHIFT tuşları ile oynanmaktadır. Bilardo ıstakanızı fare ile istediğiniz gibi kolay bir şekilde yönlendiriyorsunuz, SHIFT tuşuna basılı tutarak da ince görme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Mouse’un sol tuşuna basılı halde tuttuğunuzda ıstaka ile topun neresine vuracağınızı ayarlıyorsunuz. Sol tuşa basılı tuttuğunuz zaman bir çizgi belirir, siz çizgiyi topun vurmak istediğiniz noktasına hareket ettirirsiniz, CTRL tuşuna basılı tutarken Mouse’unuzu geri çekip ileriye doğru hamle yaptırdığınızda vuruş gerçekleşiyor. Mouse’un sağ tuşu ile ıstakanızın arka kısmını aşağı, yukarı hareket ettirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir