Capcom TGS 2016 Listesi Karşınızda

capcom tgs 2016 listesi

GamesCom 2016 fuarı büyüleyici bir görsellikle devam ediyor. Aynı zamanda da fuar boyunca aldığımız haberlerle oyun dünyasının nabzını tutuyoruz. Her geçen gün daha aktif oynanış videoları ile karşılaşıyoruz. Dolayısıyla Capcom gibi dev firmaların çok daha fazla kişiye ulaşmak için bu fırsatları iyi değerlendirdiğini düşünmekteyiz. Ancak Capcom diğer firmalar gibi şu sıralar GamesCom 2016 üzerine yoğunlaşmak yerine gözünü çoktan TGS 2016’ya dikmiş durumda. Japonya’da düzenlenen ve her yıl Tokyo’da organize edilen Tokyo Games Show 2016 bu sefer Capcom tarafından hükmedilen bir organizasyon olacak gibi duruyor.

Her ne kadar şirket en iddialı oyun serisi olarak Resident Evil ile bir kitle kaybı yaşasa da güçlü bir kitlenin de desteğini arkasında hissediyor. Duyurulan Resident Evil 7: Biohazard oyunu ile birlikte çok geniş bir RE fanı oyunu eleştirerek Capcom’u topun ağzına koydu. Tabi Tokyo Games Show bu anlayışın yıkılmasında önemli bir adım olarak görülüyor. Herkesin merak ettiği Capcom TGS 2016 oyun listesi ise geçtiğimiz günlerde açıklığa kavuştu.

  • Resident Evil 7: Biohazard

Capcom şirketinin amiral gemisi olarak tüm platformlarda sunulacak olan RE 7: Biohazard oyunu Xbox One, PlayStation 4, PlayStation VR ve PC üzerinden oynanabilir olacak. Üstelik Canlı yayın ile tüm sahne etkinlikleri ve oynanabilirlik değerlendirmeleri bizlerle buluşacak. Oyunculara sunulacak demo içinse ilk izlenim burada yapılacak.

  • Monster Hunter Spirits

Oynanabilir olarak oyuncuların deneyimine sunulacak olan oyun Arcade için karşımıza çıkacak.

  • Monster Hunter Stories

Monster Hunter oyununun hikâye modu içinse 3DS için bir sürüm yayınlanacak. Bu oyun içinde oynanabilir bir içerik sunarken aynı zamanda canlı destek ve sahne etkinlikleri de canlı yayından aktarılacak.

  • Toraware no Palm

Toroware no Palm oyunu yalnızca mobil platformlar için çıkarken sahne etkinlikleriyle bezenmiş bir oyun tecrübesini bizlere sunacak. Oynanabilirliğini ise TGS 2016’da bulunan oyuncular iOS ve Android üzerinden deneyebilecekler.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir