Call of Gods Online Oyun Tanıtımı

Call of Gods

Online oyunlar ülkemizde de oldukça önemli bir yere sahiptir. Yabancı firmaların ürettiği oyunların oldukça fazla tercih edildiği bilinmektedir. Bu firmaların oyunları da doğal olarak online browser oyunlarıdır. Ücretsiz olan bu oyunlara bir rakip de Türkiye’den çıkmıştır. GameTürk firmasının yayına aldığı bir oyun olan Call of Gods 2 boyutlu grafiklere sahip bir Browser oyunudur.

Call of Gods oyununda 3 farklı ırk bulunmaktadır. Bu ırklardan birincisi tabii ki insanlardır. Bunun yanında ikinci olarak elfler bulunmaktadır. Sonuncu ırk ise ölümsüzlerdir. Bu oyunda bu ırklardan bir tanesini seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra seçtiğiniz ırk ile yerleşim birimleri kurmanız gerekmektedir. Bu yerleşim birimlerinin gerekli güncelleştirmelerini yaparak kendi ordunuzu kuruyorsunuz. Daha sonra bu kurduğunuz ordu ile birlikte diğer düşmanlarınıza karşı savaşabilirsiniz.

Oyun dahilinde birçok farklı harita bulunmaktadır. Bu haritalardan normal olanın dışında zorlu PVE haritaları da vardır. Oyun sizlere takım savaşı yapmanızı önermektedir. Bunun sebebi de oldukça zorlu olan PVE zindanlarında başarıya ulaşmanın tek yolunun takım çalışması olmasıdır. Tek başınıza bir yere kadar ilerleyebilirken, takım çalışması ile çok daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz.

Call of Gods oyununda mücadele, şampiyona ve arena modları bulunmaktadır. Burada yer alan modlardan arenayı seçerseniz eğer 6 kahramana kadar seçim yaparak savaşabiliyorsunuz. Bu arenalara girmek için çok fazla kahramanınız olması gerekmez ama bunların güçlü olması gerekir. Ne kadar iyi kahramanlarınız varsa kazanma olasılığınız da o kadar artmaktadır.

Oyuna öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra tutorial bölümlerini inceleyip tam olarak bilgi almanız iyi olacaktır. Bir de oyun ile ilgili forum ve yazı sayfalarını araştırmalısınız. Bu sayede daha önce oynamış olanlardan bilgiler alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir