Call of Duty: Infinity Warfare Videoları Sürpriz Oldu

Call of Duty; Infinity Ward Videoları Sürpriz Oldu

Call of Duty serisi Activision tarafından piyasaya sunulan oldukça köklü oyun serileri arasında yer alıyor. Bu bağlamda COD serisi için her yıl yeni bir oyunun çıktığını da unutmamak gerekiyor. Eğer yeni oyunu merak ediyorsanız yalnız olmadığınızın farkına vararak bu haberi rahat rahat okumaya devam etmenizi önerebiliriz. Geçtiğimiz günlerde PSN üzerinden kimliği belirsiz bir oyuncu tarafından yine kaynağı bilinmeyen bir video paylaşıldı. İddiaya göre yeni Call of Duty: Infinity Warfare oyununa ait olan Know Your Enemy isimli video Düşmanını Tanı diyen bir sinematikten oluşuyordu. Sanki yeni göreve başlamadan evvel izlediğimiz sahneleri andırıyordu.

Bu sızıntının ciddi olduğunu düşünen büyük bir oyuncu kitlesi kısa sürede 30 saniyelik videoyu paylaşmaya başlayınca COD: Infinity Warfire’ı geliştiren Infinity Ward ekibi bir açıklama yaptı. Buna göre resmen oyuna ait olduğu kabul edilen videonun 2016 yılının sonlarında çıkacak olan COD oyununa ait olduğu anlaşılmış oldu. Hemen aradan bir gün geçtikten sonra ise yeni bir video daha yayınlandı. Bu COD: Infinity Warfare fragmanı biraz daha kısa olmasına karşın sonunda çıkış tarihinin yer almasından dolayı ilgi çekmeyi daha da başardı.

Call of Duty: Infinity Warfare Ne Zaman Çıkacak?

Yaşanan video geriliminin ardından zoraki bir açıklamaya mecbur kalan Activision ve Infinity Ward yayınladıkları ikinci fragmanın sonunda bir tarih paylaşmış. Buna göre 4 Kasım 2016 tarihinde oyun severlerle buluşacak olan oyunun yakın zamanda ise çeşitli kampanyalar ve ön satın alma opsiyonlarının duyurulacağından da bahsediliyor.

Bu noktada oyunu satın almayı düşünenlerin haberleri yakından takip etmesi ve bu organizasyonlara dahil olması gerektiğini hatırlatalım. Böylece çok daha uygun fiyata oyuna sahip olabileceğiniz gibi bazı özelliklerden de faydalanmanız mümkün olabilir. COD: Infinity Warfare fragmanları hemen aşağıda sizleri bekliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir