Call of Duty: Infinity Warfare Resmi Duyurusu ve Fragmanı

Call of Duty; Infinity Warfare Resmi Duyurusu ve Fragmanı

Call of Duty: Infinity Warfare oyunu için geçtiğimiz günlerde bir sızıntı video karşımıza çıkmıştı. 30 saniyelik bu videonun ardından oyunu açıklamak durumunda kalan Infinity Ward şirketi Activision tarafından da oyunun onaylanmasıyla beraber resmiyete dökülmüş oldu. Mevcut serinin şimdiye kadar çıkardığı tüm oyunların dünya genelinde geniş bir kitle tarafından sevilerek oynanması bu yılki oyununda üst düzey bir başarıya imza atacağının kanıtı niteliğindedir. Zira her yıl yeni bir oyun sürümü piyasaya sürülmesi oyuncuları fazlasıyla memnun eden bir etken olarak görülüyor. Fakat COD serisini özel kılan detay aslında her sürümün kendine has bir kalite standardının olmasıdır.

Oyun 3 yıl boyunca Infinity Ward tarafından geliştirildikten sonra Treyarch ve Sledgehammer Games tarafından geliştirilerek devam ettirilecek. Aynı zamanda oyuncuları sevindiren bir detayın daha bizlere sunulduğunu hatırlatmakta fayda var. İlk olarak sızıntı bir haber olarak anılsa da zaman içerisinde resmi duyurusu yapılan COD: Infinity Warfare serisi bir önceki Modern Warfare ile bağlantılı olacak. Herkesin aklına ise bir dönem ortaya atılmış olan geliştirme projesinin geldiği aşikâr. COD 4: Modern Warfare HD Remaster isimli yeniden geliştirme projesi de Infinity Warfare ile beraber tamamlanmış olacak. Güzel olan haber bu gibi gözükse de öncelikle satın alma opsiyonu olarak farklı bir teklifin size sunulacağını belirtmeliyiz.

Call of Duty 4: Modern Warfare HD Remaster Ne Zaman Çıkacak?

COD: Infinity Warfare ile beraber çıkış yapacak olan CoD: Modern Warfare HD Remaster bir arada sunulacak. Yani yeni oyun için çıkış yapacak olan Legacy Edition paketi Remaster oyuna da sahip olmanızı sağlayabilecek. Birçok oyuncunun bir önceki oyuna duyduğu ilginin HD versiyonla da tavan yapacağı konusunda herkes hemfikir.

Yayınlanan resmi Call of Duty: Infinity Warfare fragmanı gösteriyor ki sızıntılar gerçeği yansıtıyor ve uzaya adım atabileceğiz. Aynı zamanda oyunun 4 Kasım 2016 tarihinde resmi çıkışını gerçekleştirerek Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformlarına düşeceğini söyleyelim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir