Call of Duty: Ghosts 2 İçin Beklenti Büyüyor

Call of Duty; Ghosts 2 İçin Beklenti Büyüyor

 Call of Duty oyun serisi gelmiş geçmiş en geniş çaplı oyuncu kitlesine sahip olan oyunlar arasında bulunuyor. Activision tarafından geliştirilen serinin yeni oyunu içinse beklemede olan ciddi bir kitle bulunuyor. Eğer 2016 yılında çıkacak olan Call of Duty oyunu varsa bunun sürümünün Ghosts 2 olma ihtimalinden bahseden oyun mecralarının sayısı her geçen gün artıyor. Aslında bu söylentiler durduk yere ortaya çıkan ve asılsız kaynaklara dayanan bilgilerden oluşmuyor.

Call of Duty: Ghosts 2 oyunu ilk olarak GamesTM dergisinin bir sayfasına konu olmuştu. Kapak fotoğrafıyla birlikte oyunun 2016 yılının sonlarına doğru oyunculara sunulacağı bildirilirken farklı detaylarda yer bulmuştu. Ancak bu haberin sonrasında Activision tarafından resmi bir açıklama gelmediğini bildirmek gerekiyor. Yani haber doğruysa, buna dair bir işaret verilmedi. Şayet haber asparagas ise bunun içinde beklenen yalanlama gelmedi. Bu durum ise kafa karışıklıkları yol açıyor. Çünkü her geçen gün oyuna dair beklenmedik bir detay oyuncularla buluşuyor.

Call of Duty: Ghosts 2 Ne Zaman Çıkar?

Oyuncuların sabırsızlıklarına rağmen oyun portalları oyunun 2016 Kasım ya da Aralık ayında dahi çıkamayacağına kesin gözüyle bakıyor. Ancak yine de Activision tarafından bir sürpriz yapılabilir. Mevcut yeni oyun söylentilerinde dikkat çeken en büyük gelişimin grafiklerde olacağı söyleniyor. DirectX 12 desteğiyle çıkacak olan COD: Ghosts 2 için pırıl pırıl bir ekranın bizi beklediğini görür gibiyiz. Fakat bunun içinde ciddi bir sistem gereksinime ihtiyaç duyacağımız aşikâr.

İlk oyunda herkesin maskotu haline gelen sevimli köpeğimiz Riley içinde yeni oyun detaylarında bilgiler yer alıyor. Buna göre Riley yapay zeka ile kontrol edilebilecek karakterler arasına girecek. Bir FPS oyununun yeni sürümü için çokta mantıklı bir özellik söylentisi gibi gözükmese de sevindirici bir haber. Call of Duty: Ghosts 2 oyunu muhtemelen çıkış yapacak olsa dahi 2017 yılının ilk çeyreğinde bizlerle buluşması muhtemel olan bir projedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir