Call Of Duty Black Ops 3 Zombies Shadows Of Evil İçin İlk Görseller

 Call Of Duty Black Ops 3 Zombies Shadows Of Evil

Call Of Duty için efsanevi bir modül olan Black Ops için seri devam ediyor. Seri 3’ü gösterdiğinde Zombies; Shadow Of Evil ile hikaye kaldığı yerden devam edecek. Buna dair şimdiye kadar birçok hikaye anlatıldı, hatta yapımcı firma tarafından açıklamalar yapıldı. Fakat ilk defa resmi olarak görüldüğünü söyleyebiliriz. Yapılan açıklamalar neticesinde çok kısa bir zamanda platformlar için çıkışının yapılacağının altı çizildi.

Call Of Duty Black Ops 3 için aslında tam anlamıyla bir bayram yaşandı diyebiliriz. Üzerine muhteşem bir eklentiyle oyun severlerle buluşacak olan oyun şimdiye kadar çok fazla eleştiri almıştı. Ancak Treyarch tarafından yapılan açıklamalardan anlaşılan ortaya çıkan işten herkesin memnun olduğu. Aslına bakarsanız ciddi bir prodüksiyon ürünü olduğunu söylemek gerekiyor. Çünkü COD Black Ops 3 ZombiesShadow Of Evil eklentisi ciddi anlamda emek verilmiş bir proje. Örneğin dizi severlerin yakından takip edebileceği bir çok aktör tarafından seslendirmeleri yapıldı.

Görüntü anlamında oyuncuların şimdiye kadarki en iyi COD deneyimini yaşayacaklarının garantisi Treyarch ile verildi. Senaryo yönünden ve oynanabilirlik açısından çeşitli değerlendirmeler de yapıldı. Bunlar arasında yer alan bilgiler gerçekten oyuncuları şaşırtmaya yetti. Çünkü şimdiye kadarki en eğlence dolu, aksiyon yönünden yüksek ama ayrıca her an her şeyin olabileceği bir hikaye yaratılmış.

Call Of Duty Black Ops 3 ZombiesShadow Of TheEvil oyunuActivisionBlizzard ve Activision Publishing tarafından yapılıp dağıtılıyor. Aynı firma daha önceki COD oyunlarında da başarıyla boy göstermişti. Ancak oyunun sadece PC, PS4 ve Xbox One platformları içinActivision geçerli diyebiliriz. Eski oyun konsolları PS3, Xbox 360 için Mercenary tarafından çalışmalar sürdürülüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir