Call Of Duty Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri GamesCom’da Açıklandı

 Call Of Duty Black Ops 3

GamesCom fuarında birçok oyun görücüye çıktı. Bunlardan birisi de TreYarch tarafından geliştirilen efsanevi COD serisi Black Ops 3. Hem oyun hakkında birçok detaya yer verildi hem de PC platformu için en düşük sistem gereksinimleri açıklandı. Bu noktada oyuncuların en çok beklediği açıklama da gelmiş oldu.

Gerçekten efsanevi görüntülere sahip olan bir Call Of Duty sürümünün çıkacağını tüm COD oyuncuları biliyordu. Ancak sistem gereksinimleri konusunda bu denli bir grafik kalitesini nasıl çalıştıracakları soru işareti yaratıyordu. Bu soru işaretleri GamesCom fuarında COD standınca giderildi. Verilen sistem gereksinimleri birçok oyuncuya göre orta düzey olarak değerlendirilirken yine de farklı düşünceler de görüldü.

COD Black Ops 3 detaylarına bakacak olursak oyuncuları tatmin edecek bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Öncelikle oyun güçlü bir GPU desteğini sağlayarak SLI ve Crossfire optimizasyonunu sağlayabiliyor. Buda 4k monitörlerde harika grafik detaylarına ulaşmamızın önünü açıyor. %100 Ranked Dedicated Server desteğiyle 2 farklı oyuncunun split screen ile oyunu oynamanın keyfine varabileceği duyurulan haberler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra FOC slider, geliştirilmiş sohbet alanı ve framrate cap slider gibi özelliklerin eklenerek oyunculara muazzam bir deneyim yaşatılacağının altı çiziliyor. Steam trading card sisteminin yanı sıra hilelere karşı özel olarak geliştirilen Treyarch anti cheat sistemi de oyun için aktif edilecek.

Call Of Duty Black Ops 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: İntel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom 2 X4 810 @ 2.60 GHz

Ram: 6 GB Ram

Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 470 @ 1GB / ATI Radeon HD 6970 @ 1GB

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 (64 Bit)

DirectX: DirectX 11

Bağlantı: Geniş bant internet bağlantısı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir