Call Of Duty Black Ops 3 Seize Glory Videosu Yayınlandı

cod bo3

 Call Of Duty serisi namı diğer COD olarak tüm oyun severlerin en sevdiği seriler arasında bulunuyor. Şimdi ise Call Of Duty Black Ops 3 heyecanıyla herkes silahları kuşanacağı anı bekliyor. Geçtiğimiz aylarda düzenlenen oyun fuarında birçok tanıtımda ve birçok söyleşide COD Black Ops 3 incelemesine rastladık. Ancak oyunun çıkış tarihine daha ufakta olsa bir süre var.

6 Kasım 2015 tarihinde resmi olarak hem Xbox One hem PlayStation4 için çıkış yapacak. Tabi ki oyunun efsanevi sürümü PC sürümü de bu süreçte raflarda yerini alacak. Bu noktada hatırlatmak istediğimiz ufak detaylardan birisi pre-order kampanyası. Şuanda COD Black Ops 3 ön siparişi verenler için Nuketown haritası hediye ediliyor. Yani ücretsiz olarak bu DLC paketine sahip olabilir ve oynayabilirsiniz. Bunun haricinde ön siparişle satın alacağınız sürümün ileride farklı avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Call Of Duty Black Ops 3 oyunu için beklentiler bir hayli yüksek. Öyle ki şimdiye kadar çıkardığı tüm seri oyunlarıyla olay olmayı başarmış bir yapımdan bahsediyoruz. Dolayısıyla herkesin içindeki o asker ruhunu ortaya çıkaracak bir oyun yapısına sahip. Bu yüzden oyuncuları daha fazla bekletmeden yeni yayınlanan videoyla baş başa bırakmak istiyoruz. Call Of Duty Black Ops 3 Seize Glory isminde bir video yayınladı. Bu video ile harika bir oynanış dinamiğine sahip olduğunu gösteriyor.

Hatta videoyu izlediğinizde gaza gelerek bu live-action fragmanın içindeymişsiniz gibi heyecanlanabilirsiniz. Şimdiye kadar yayınlanmış ve açıklanmış tüm özellikleri baz alındığında oynayacağınız en iyi oyunlardan biriyle karşılaşacağınızı söylemek yanlış olmaz. COD Black Ops 3 Seize Glory videosu için resmi YouTube kanalını kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir