Call Of Duty Black Ops 3 NukeTown Sürprizi

 Call Of Duty Black Ops 3 NukeTown

Call Of Duty serisinin oyuncular tarafından en sevilen multiplayer haritaları arasında yer alan NukeTown geri dönüyor. Bu haber aslında uzun zamandır oyun forumlarında ve haber mecralarında dönüp dolaşıyordu. Ama hiçbir yerde resmi bir kaynağın olmaması sadece küçük heyecanlar yaratıyordu. Daha öteye gitmesini sağlayan açıklama ise Activision tarafından paylaşılan bir görselle geldi. Bildiğimiz NukeTown değişimini hatırlarsınız.

İlk olarak Call Of Duty Black Ops için NukeTown 2010 şeklinde karşımıza çıkmıştı. Sonrasında yine hatırlamanız için Black Ops 2 için düzenlenmiş olan NukeTown 2025 haritasını anımsamışsınızdır. Aynı şekilde COD Declassified içinde de NukeHouse ismiyle gördüğümüz harita aynı haritanın restoresiydi. Treyarch yönetiminin yaptığı açıklama ile aynı şekilde bildiğimiz Nuke haritasının günümüze uyarlanmış halini göreceğimiz doğrulandı.

Mark Lamia tarafından yapılan açıklamada Call Of Duty Black Ops 3 oyununda karşımıza çıkacak olan NukeTown haritası 2065 yılını yansıtacağı öğrenildi. Bildiğiniz gibi gelişen teknoloji ve mekanikleri sıkı takip ederek bunu önümüzdeki yıllara uyarlayarak karşımıza çıkarak bir oyundan söz ediyoruz. Activision ve Treyarch tarafından yürütülen bu proje birçok eski COD oyuncusunu heyecanlandırmaya yetti. Özellikle günümüz şartlarıyla yaratılacak ve özünden kopmayacak bir NukeTown haritası şimdiden merak uyandırdı. Ayrıca haritanın yeni ismi de Nuk3town olarak güncellenmiş.

Call Of Duty Black Ops 3 Nuk3town haritası ne yazık ki sadece günümüz konsolları için çıkarılacak. Yani eski tip konsolların bu bölümü oynaması mümkün gözükmüyor. Şuan için en şanslı olanlar PC oyuncuları diyebilirim. Ancak her halükarda oyuna böyle bir eklentinin gelecek olması gönülleri fethetmeye yetti. COD Black Ops 3, 6 Kasım 2015 tarihinde PC, Xbox One, Xbox 360, PS4 ve PS3 için satışa sunulacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir