Call Of Duty Black Ops 3 İçin PC Beta Yayın Tarihi Belirlendi

Call Of Duty Black Ops 3 İçin PC Beta

Call Of Duty oyununun efsane serisi Black Ops 3 için resmen gün sayılmaya başlanacak. Resmi olarak 6 Kasım tarihinde çıkacak olan oyunun yakın bir zamandaysa beta test sürümü aktif olacak. Activision firmasının Sony ile ortak yürüttüğü COD projesi için içine dahil olan Sony faktöründen ötürü PlayStation odaklı bir oyun oldu. Örneğin oyuna gelecek DLC paketleri tamamen PlayStation4 için çıkacak. Tüm bunların yanında beta test süreci için yapılan açıklamada sadece PlayStation4 için resmiyet kazandı.

Verilen habere göre 19 Ağustos 2015 tarihinde PlayStation4 için COD Black Ops 3 beta sürümü aktif olacak. Bu süre yaklaşık olarak 10 gün kadar sürecek gibi gözüküyor. Bu haberi duyan PC oyuncuları büyük bir öfkeyle yerinden kalkacaktı ki araya Activision girdi. Resmi olmasa da el altından sunulan bilgilere göre 26 Ağustos tarihinde PC için beta test sürümünün yayınlanacağı duyuruldu. Bunun aslında güzel bir düşünce olduğunu Sony firmasının kabullenmesi gerekiyor. Batman Arkham Knight PC sürümünde yaşanan hatalar ve sorunlar ders çıkarılacak nitelikte.

Call Of Duty Black Ops 3 PC beta test süresi ise 5 gün olarak belirlenmiş. Bu süre zarfı içerisinde arkadaşlarınızla çoklu oyun, tekil oyun seçeneklerini kullanarak eğlenceli bir oyunun ilk kaşiflerinden olabilirsiniz. Yeni silahlar, yeni haritalar ve yeni bölgelerde kıyasıya bir savaşın ortasında başarılara imza atabilirsiniz. Haritaların ve silahların son derece merak edilmesinin yanı sıra oyuncuların en merak ettiği noktalardan biriside oynanış dinamikleri diyebiliriz. Çünkü COD kendi içinde bir oyun fiziğine sahip. PlayStation4 ve PlayStation3 başta olmak üzere Xbox One, Xbox 360 ve PC platformları için geliştirilen oyun resmi olarak 6 Kasım 2015 tarihinde çıkış yapacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir