Call Of Duty Black Ops 3 Co-op Videosu Ve Yeni Haberler

 black-ops-call-of-duty

Call Of Duty tarafından yaratılmış Black Ops serisinin 3.oyununun çıkmasına çok az bir zaman kaldı. En son E3 fuarında detaylı bir şekilde tanıtılan oyun hakkında çok fazla söylenti dönüp dolaştı. Özellikle yapımcı Activision tarafından yapılan anlaşmalar bir hayli eleştiri aldı. Microsoft ile anlaşması olan firmanın oyunları yıllardır Xbox platformu için üretiliyordu. Ancak bu sene firma Sony ile anlaşarak tüm platformlarda çıkış yapıp, DLC ağırlığını Sony üzerinden Play Station konsoluna vereceğini açıkladı.

E3 fuarında Call Of Duty Black Ops 3 hakkında verilen bilgiler genişti ancak çok fazla oynanabilirlik detayına girilmemişti. Cyber Core bölümünü izlediğimiz fuarda aynı zamanda Co-op versiyonu için Ramses Station bölümü açılmıştı. Şimdi ise 13 dakikalık bir Co-op videosu yayınlandı. Görünüşe göre Activision firması işleri sıkı tutarak oyuncuları sabırsızlandırmak istiyor.

Black Ops 3 oyununun en dikkat çekici detayının 4 kişiyle oynanabilecek olması. Bu COD serisinde bir ilk olurken aynı zamanda hikaye modunda bölümleri geçmek için insanların arkadaşlarıyla mücadele edebileceği söylendi. Oldukça başarılı bir mod olduğunu söyleyebiliriz. Daha şimdiden konsol üzerinden 4 kişiyle aynı ekranda aynı oyunu oynamak keyifli geliyor. Aynı zamanda karakterimizi silahından üzerindeki cephaneye kadar özelleştirebildiğimiz bir sistem geliştirilmiş. Böylece 2065 yılında geçen oyunun hikayesine daha iyi adapte olabiliyoruz.

Call Of Duty Black Ops 3 için konsol krizi sürerken resmi açıklamada gecikmedi. Sadece yeni konsollara çıkacağına kesin gözüyle bakılıyordu. Ancak Sony ve Microsoft gerginliğinin ne tür sonuçlar doğuracağı bilinmiyordu. 6 Kasım 2015 tarihinde PC, Xbox One, Xbox 360, Play Station 4 ve Play Station 3 platformlarında resmi olarak çıkacak. Ekstra DLC dosyalarınınsa büyük kısmı sadece PS platformu için özel olacak. Ortak DLC dosyalarınınsa ilk bir ay sadece Play Station için indirilebilir olacağı açıklamalar arasında yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir