Call Of Duty Advanced Warfare Supremacy Çıktı

Call Of Duty Advanced Warfare Supremacy

Call Of Duty serisi Activision firması tarafından yaratılmış olan en başarılı oyun serisidir. Hepimizi yıllardır başından kaldırmayan efsane COD için Advanced Warfare sürümüne gelen Supremacy DLC’si çok büyük yenilikler içeriyor. COD Advanced Warfare için yayınlanmış olan üçüncü genişleme paketi olan Supremacy ile PC, PS3 ve PS4 platformunda oynayan oyuncular faydalanacak.

COD için gelen Supremacy DLC dosyasından bahsetmek gerekirse ilk olarak Londra ve Moskova’yı kapsıyor. Oyuncuların en fazla deneyim kazandığı bu bölüm çevrimiçi oyun modeliyle zirvede yer alıyor. Call Of Duty serisini sıkı takip edenlere Highrise ismi tanıdık gelecektir. Evet, Modern Warfare 2 için geliştirilmiş çoklu oyunculu harita Advanced Warfare için hayata geçiyor. Aynı zamanda Exo Grapple moduyla eklenecek olan multi player haritaları ayrı bir heyecan katıyor.

Eklenecek olan bu dört yeni heyecanı kısaca özetlemekte fayda var. Parlemento ile Londra şehir manzarasında, Thames Nehri üzerine yerleştirilmiş askeri kargo gemisinde bitmek bilmeyen bir çatışma sürüyor. Çok geniş bir harita imkânı sunmasa da heyecanını buradan alıyor.

Kremlin ile Kızıl Meydan’da ekibinizle beraber amansız bir çatışmanın içinde sağ kalmayı başarabilecek misiniz? Çok sayıda stratejik noktası bulunan bu haritada başarılı olmak istiyorsanız zekice düşünmek zorundasınız.

Compound haritasında Colorado sınırlarında yer alan bir boş arazide her an büyük bir çatışmanın göbeğinde kalabilirsiniz. Haritanın en büyük handikapı hızlı olanın kazanıyor olması. Dolayısıyla ana kuleyi ele geçirerek avantaj sağlamak sizi bir adım öne geçirecek.

Skyrise ile Atina sınırlarında Acropolis manzarasında savaşmak kulağa oldukça hoş geliyor. Yunanistan sınırlarında yer alan haritada Modern Warfare 2 ile hatırlayacağınız bu klasik harita yenilenmiş özellikleriyle kullanıcılara sunuluyor. Küçük bir harita olmasına karşın olası geçiş bölgelerini ele geçiremezseniz savaşı kazanmanız imkânsız gibi gözüküyor.

Call Of Duty Advanced Warfare Supremacy DLC paketini satın almanız durumunda yıl içinde çıkmış tüm DLC paketleri otomatik olarak sepetinize ekleniyor. Ücretsiz olarak üç adet DLC paketine sahip olabiliyorsunuz.

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir