Büyüyle Bezenmiş Bir Evrende; City of Steam

Bir yanda büyü ve buhar hüküm sürüyor, diğer yanda henüz daha çözülmeyen gizemler yer alıyor. İşte, City of Steam tam olarak böyle heyecan verici bir evrende bulunuyor. Evrenin sahip olduğu büyü ve gizem kadar, City of Steam şehrinin de kendine has bir gizemi olması durumu daha karmaşık bir hâle getiriyor. Doğal olarak oyuna girdiğiniz ilk andan itibaren çok farklı bir atmosfer ile karşılaşıyorsunuz.

Heyecan Verici Bir Deneyim; City of Steam

Dünya, bir makine olarak adlandırılıyor. Bu makine, tam olarak hangi güçler tarafından dahi yaratıldığı bilinmeyen çok gizemli bir yapıya sahip. Lâkin bilinen bir şey var ki, oda bu yapının gerçekten bir mühendislik harikası olması. Her aşama, her nokta çok özel bir şekilde tasarlanmış. İnsanlar ve diğer canlılar her ne kadar bu mühendislik harikası içerisinde yaşıyor olsa da, tam olarak kaynağını çözmüş değiller.

Farklı Canlılar Bir Arada Yaşıyor

City of Steam yaşam alanında İnsanları da görebilirsiniz, Yeşil Derili olarak adlandırılan canlıları ya da Elf’leri de görebilirsiniz. Bu nedenle tüm oyun süresince oldukça heyecan verici bir atmosferde ilerliyorsunuz. Zira farklı canlılar, bitmek tükenmek bilmeyen gizemler ve büyüler oyunu her noktada daha heyecan verici bir hale getiriyor.

İşte, tüm bu heyecan verici ortama birde karanlıklardan gelmiş güçler eklenir. İşte, oyunun en heyecan verici aşaması ise bu noktada başlar. Çünkü o karanlık güçlerin City of Steam’e gelmesi savaşı çok daha farklı bir boyuta taşımaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir