Bus Driver 3D Otobüs Simülatör Oyunu

bus-driver-3d-otobus-simulator-oyunu
Bus Driver 3D oyunu muhteşem bir araç sürüş simülasyonu. Aslında araç demek yanlış olur çünkü oyunda tam anlamıyla şehir içi otobüs taşımacılığı yapıyorsunuz. Erkeklerin büyük araçlara karşı olan ilgisi bilinir. Tırlar, kamyonlar ve otobüsler hep ilgi odağı olmuştur. Bu noktada bu oyun çoğu kişinin çok seveceği bir oyun olma özelliğini taşıyor. Çünkü o geniş otobüs direksiyonunun simidi arkasında oturmak gerçekten eğlenceli.

Bus Driver 3D Jumbo otobüslerle geniş ve uzun araçları kullanma ve park etme becerilerini geliştirebilmek adına tasarlanarak zamanla oyun halini almış bir oyun. Güzel bir şehir modellemesi ve düşünülerek yerleştirilmiş duraklarla güzergahınız boyunca duraklara zamanında ulaşmanız gerekiyor.

Şehir insanı işe, eve ve sosyal hayatına yetişmek zorunda ve bunu sağlamak sizin elinizde. Zamanında duraklarda olarak yolcuları almanız gerekiyor ki aynı zamanda gerektiği zamanda ileriki duraklara taşıdığınız yolcuları bırakabilesiniz. Bu süreç bu şekilde işleyip giderken standart simülasyon oyunları gibi sıkılmamanız için bolca kaza anı eklenmiş oyuna. Kontrol ettiğiniz araç tam bir canavar.

Uzun, geniş ve kontörlü oldukça zor ayarlanmış. Oyun kontrolleri çok güzel ve gerçekçi. İşte tam bu yüzden kontrol etmek zorlaşıyor bu dev otobüsü. 3D grafiklerle benzerlerine fark atan 3D Bus Driver sizi eşsiz bir sürüş deneyimine davet ediyor.

Bus Driver 3D simülasyon oyunları içinde en çok tercih edilen oyunlardan biri. Özellikle de büyük araç meraklılarının bir numarası diyebiliriz. Dikkat etmeniz gereken nokta duraklara park ederken çizgileri fazla taşırmamanız yoksa yolular binemiyor ve yanaşamamış sayılıyorsunuz. Ayrıca dokunmatik ekrandan kontrol edilebilen çift yönlü direksiyon çok hoş olmuş. Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz Bus Driver 3D oyununu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir