Bu Haftanın En İyi İOS Oyun İncelemeleri

haftanin-en-iyi-ios-oyun-incelemeleri

Bu Haftanın En Popüler 5 İOS Oyunu

Her geçen gün yeni mobil oyunlar ile karşılaşıyoruz, her hafta değişen popüler oyun listesinde en iyi İOS oyunlarını sizler için derlemeye başladık ve birkaç tanesinin incelemesini sizlere aktarmak istiyoruz.

AG Drive İos oyunu, günümüzden baya ileride 2260 senelerinde geçiyor. Teknoloji o kadar ilerler ki, havada giden, galaksiler arası seyahat edebilen araçlar yapılmıştır. Birçok oyun birbirine benzer tema ve konuya sahip, bu mobil oyun diğerlerinden biraz daha farklı, Apple Store’da haftanın en iyi oyunları arasındaki yerini de almayı başardı. Oyunun grafiklerini ve efektlerini gördüğünüzde epey şaşıracaksınız, bu kadar mı olur  diyeceksiniz, işin üzücü tarafı 8.49 TL gibi bir ücretle indirilmesidir.

Sıradaki İos oyunumuz Duet Game, ilk zamanlar ücretli olarak satılıyordu, çıkalı belki 2 sene oldu ama hala popülerliği sürüyor. Oyunu müzikleri gayet başarılı, telefon ekranınızın sağ-sol yanlarına sürekli basarak bloklardan sıyrılmaya çalışıyorsunuz. Basit bir yapıya sahip ama oldukça eğlenceli, zaten öyle olmasa haftanın en iyi oyunları arasına alınmazdı.

Emoji Stars, işte farklılık diye bu mobil oyuna denir. Emojiler ile arkadaşlarınıza şarkı anlatacaksınız, karşıdaki tahmin etmeye çalışacak, bir nevi bulmaca oyunu diyebiliriz. Tek başına oynamayı sevmeyenler için hem farklı hem güzel bir oyun olmuş, mutlaka deneyin.

Altos Adventure, çok ayrıntıyı sevmeyenlere, birkaç dakika zaman geçirmek isteyenlere sunulan bir İos oyunudur. Tahta üstünden sıçrayarak yıldızları alıyorsunuz, tek yapmanız gereken bu ama oyun ne yazık ki 4.29 TL fiyatla satılıyor.

Bu haftaki en iyi İOS oyun incelememizde geçtiğimiz yıl ödül almış bir oyun da yer alıyor. Adventure Capitalist, sıfırdan başlayarak çok zengin olmaya hazır mısınız? Meyve suyu satma ile başladıktan sonra petrol şirketlerine kadar her şeyin sahibi olabiliyorsunuz. Her zaman duyduğumuz o zengin olma hikayelerini mobil oyuna aktaranlara buradan teşekkür ederiz, gerçekten çok keyifli bir yapım olmuş.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir