Broadsword Age Chivalry Strateji Oyunu Geliyor

broadsword-age-of-chivalry

Strateji oyunlarının temelinde Orta Çağ yatar. Broadsword Age Chivalry oyununda tek bir gayeniz olacak; o da Avrupa’ya hükmetmektir. Sıra tabanlı tipte oynanan Broadsword Age Chivalyr, tarihin derinlerine öyle bir geçiş yapmış ki, tarihe ilginiz varsa başka strateji oyunu da aramayacaksınız.

Oyunun geçtiği dönemde Avrupa zaten zor durumda, onlara büyük bir yardım gerekiyor. Dönemin bilinen efsaneleri ile oyun daha keyifli bir hal alacak. Joan of Arc, Henry ve El Cid gibi kahramanlar ile Avrupa’ya diz çöktüreceksiniz.

Broadsword Age Chivalyr oyununda hangi imparatorlukları seçebileceğiz? İngiltere, Fransa, Hapsburg gibi güçlü imparatorlukları tercih ederek oyuna başlayacaksınız, sonrasında savaşacağınız stratejiyi oluşturmak için zekanızı ve bilginizi kullanmanız gerekiyor. 3 boyutlu efektlere sahip savaşlarla sizi eğlenceli dakikalar bekliyor.

Avrupa’nın bütün tarihini değiştirmek için Zırhlı Şövalyeler, Piyadeler, Katapult ve dönemin eşssiz silahları ile oynayacaksınız. 15 Mayıs tarihinde piyasaya çıkan Broadsword Age Chivalyr, Steam üzerinden aktiftir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir