Brick Force Sünger Bob Seslendirmesi

Hayalinizdeki dünyayı tuğlalar ile kurabileceğiniz Brick Force oyun yapımcısı İnfermum, oyunun seslendirmesi için “Sünger Bob” karakterinin seslendirmesini gerçekleştiren Fatih Özkül ile el sıkıştı.

Fatih Özkul sadece bu karakteri seslendirmedi, 10’dan fazla çizgi filmde dublaj yapmasının yanı sıra “Lost” dizisindeki Charlie karakterini de başarı ile seslendirmişti. Bunun yanı sıra ünlü süper kahraman “Örümcek Adam” seslendirmesini de yapmıştı.

Ücretsiz olan Brick-Force karelere bölünmüş oyun şekli ile birçok kişinin ilgisine çekerek dünya üzerinde 500 bin kullanıcıya ulaşmayı başardı. Birçok farklı dilde rahatlıkla oynayabileceğiniz bu oyun geçtiğimiz günlerde yayına girmişti.

Tuığlalar ile yarattığınız bu şehir alanını paylaşarak rakiplerinizi avlama stratejisinde kullanabilirsiniz. Unity 3D ile yapılan bu oyunu browser tabanlı olarak da oynama imkanını sahipsiniz.

Kum havuzu modunda basit bloklar ile yapmış olduğunuz binaları telefonunuzda ya da tabletinizden de oynayabilirsiniz. Brick Force oyununu geliştirmek amacı ile İnfermum yapımcıları EXE games ile anlaşarak oyunu daha üst seviyeye taşımayı planlıyorlar.

Brick Force oyununda inşa et ve yık oyunu oldukça heyecanlı olacak, bir takım binaları oluşturmaya çalışırken diğer takım ise kurulan yapıları yıkmaya çalışacak. Diğer eğlenceli modlardan biri de takım savaşlarıdır. Karşılıklı savaş sonucu hayatta kalan ekip oyunun kazananını olacaktır.

Yapımcılardan gelen iyi bir haber de oyunun MAC kullanıcıları için de aktif olacağıdır. Mobil sürümdeki eksikler de giderilerek oyun daha keyifli bir hale getirilmeye çalışılıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir