Brick-Force Beta Tamamladı

Mine Craft benzeri MMOFPS oyunu Brick-Force‘un beta süreci tamamlanarak final sürümü yayınlandı. Hem istemci hem de tarayıcı üzerinden oynanabilen Brick-Force’un tarayıcı sürümü, Mac üzerinden de oynanabiliyor.

Ortalama 1.000.000 kayıtlı kullanıcısı olan Brick-Force‘un; ‘Yeni Nesne Yükseltme Sistemi‘ sayesinde, giysiler ve silahlar geliştirilebilir. Ayrıca, tamamen yeniden tasarlanan arayüz, hem görsel hem de işlevsel geliştirmeler sunarken, oyun mekaniği de optimize edildi.

Yeni PvP özelliği ‘İnşa Et ve Yık‘ içeriğiyle farklı bir eğlence sunuyor. Bu modda, iki rakip takım aynı harita üzerinde, önceden tanımlanmış bir süre için birbirlerinden şeffaf olmayan bir duvarla ayrılmış olarak karşı karşıya geliyor. Bu aşamada, tek yapılması gereken inşa etmek. Geri sayım bitmeden ve duvar yıkılmadan önce, her saniyeyi tuğlaları stratejik konumlara yerleştirmek için kullanmak gerekiyor. Zaman dolar dolmaz, karşı taraf görünür hale geliyor ve Brick-Gun cephanelerle değiş tokuş ediliyor.

Karşı takımın kuleleri, siperleri ve engellerini iyice öğrenmek ve kurnazlıkla rakiplere diz çöktürmek artık herkesin elinde. Bir maç sırasında, haritanın size ayrılan tarafı üzerinde çalışmayı sürdürmek için en fazla 5 aşama kullanılabilir. Böylece her grup başkasının haritası üzeride de oynayabilir. Her oturumun sonunda en fazla öldüren takım maçı kazanıyor. Yeni yayınlanan fragmanda bazı aksiyon sahnelerini görmek mümkün.

Brick-Force Yeni Tanıtım Videosu:

3 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir