Bounty Hounds Online ve Sistem Gereksinimleri

Bounty Hounds Online

Bounty Hounds Online, XPEC ve Namco tarafından geliştirilmiş kaliteli görüntü efektleri olan bir MMORPG oyunudur. Diğer online oyunlardan farklı olarak bilim kurgu bir MMO oyunudur ve oyundaki karakterinizi geliştirirken birçok ayrıntı düşünülmüştür. Bounty Hounds online oyun olmasının dışında Sony PSP ile de oynanabilmektedir.

Oyun içinde 4 farklı askeri birlik yer alıyor ve siz bunlardan birini seçerek paralı olarak görev yapmaya başlıyorsunuz. Bounty Hounds Online’ın konusu da oldukça ilginç, insanlar uzaylılar ile karşılaştıktan sonra kıyasıya bir mücadele başlar, ayrıca farklı bölgelerin ele geçirilmesi ile koloni kuran insanlar buradaki isyancılar ile de savaşmaktadır. Siz de oyunda isyancıları ve uzaylıları yok ederek yaşadığınız gezegeni korumakla görevlisiniz.

Bounty Hounds Sınıflar

Bounty Hounds’ta 5 tür sınıf bulunuyor ve oyun başında kendinize uygun türü seçerek oyuna başlayacaksınız.

Shock Troper: Çok güçlü kalkana sahip güçlü silahlar ile yakın mesafede herkesin korkulu rüyasıdır.

Heavy Gunner: Makineli silahlar, bombalar ile uzak mesafeden herkesi yok edebilirsiniz.

Chemical Brawler: Bounty Hounds’un tankları içeren sınıfıdır.

Engineer: Mühendislik bölümünü seçerek yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Agent: Bu ajan sınıfı ile düşmanınıza beklenmedik bir anda hamle yapabilir ve bazen de güçlü vuruşlar yaparak rakibe ağır hasar verebilirsiniz.

MMORPG oyunlarının vazgeçilmezi haline gelen hayvan(pet) sahibi olarak gücünüze güç katabilirsiniz. Oyun mekaniklerden ibaret olduğundan hayvanınız da mekaniktir ve değişik şekillere girme yeteneğine sahiptir. Oyunda siz karakterinizi ne kadar ilerletebilirseniz robot hayvanınız da sizle birlikte gelişerek güçlenebiliyor. Hayvanı dilediğiniz renge boyayarak tarzınızı yansıtabilirsiniz. Ayrıca kendi karakterinize de farklı yüz tonları, saç stilleri ekleyerek benzersiz bir şekle sokabilirsiniz.

Bounty Hounds Online Sistem Gereksinimleri

Bounty Hounds Online çok yüksek bir sistem gereksinimine ihtiyaç duymuyor. Aşağıdaki listeyi kontrol ederek bilgisayarınızın uygunluğunu kontrol edebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows XP ve üstü her versiyonda çalışmaktadır.

İşlemci: Pentium 4 2.8 GHZ işlemci ve üstü özelliklerde çalışmaktadır.

RAM: Minimum 1 GB Ram gereksinimi olsa da imkanınız varsa 2 ve üstü yapmaya çalışın.

Ekran Kartı: Oyun çok yüksek bir ekran kartına ihtiyaç duymuyor. Nvidia Geforce 6600 ve dengi ATI Readon X1650 ekran kartı yeterlidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir