Borderlands The Pre-Sequel ile Eğlenceye Hazır Olun!

borderlands-the-pre-sequel-ps-oyun-incelemesi

Kendine özgü olan grafik tasarımı, haritaları ve karakterleri ile ön plana çıkan, ilk çıktığı günden bu yana kendi oyuncu kitlesini oluşturmuş olan ve her sezon yeni bir serisi ile devamlılığı sağlayan Borderlands Pre-Sequel serisi aslında 3. bir seri olarak nitelendirilemez.

Devamın öncesi anlamı taşıyan bölüm ismi bizlere yepyeni bir tasarım ve grafik geleceğiniz aslında bir göstergesi. Oyun yapımcıları var olan ilk iki seriyi iyice bir eleyip üzerine yeni eklentiler ve birçok etkileşimler ekleyerek son kullanıcıya sunmuş gibi görünüyor. Düşük yerçekimi etkisi altında kendinize özgü karakterlerinizi dilediğiniz ölçüde özelleştirebilir ve lazer silahları ile düşmanlarınızı alt edebilirsiniz.

Geliştirilmiş harita konfigürasyonları ve bulunduğunuz ortamdaki etkileşimli ortamlar ile oyun sever kullanıcıların yoğun bir şekilde talep gösterdiği bu platform oyunu ile artık eğlencenin doruklarına çıkacağınıza eminiz. Önceki var olan Borderlands oyununu aklınızdan tamamen çıkarın ve bu yeni seriye odaklanın. Çünkü oyunu ilk açtığınız anda karşınıza gelecek olan ekran size geçmişi asla anımsatmayacaktır. Bambaşka bir oyun ile karşı karşıya kalacağınız garantisini sizlere veriyoruz. Benzersiz maceralara atılmanızı sağlayacak bu seri daha şimdiden oldukça tutacağını inceden inceye belli ettirmiş durumdadır.

Ay ortamında savaş hazırlıkları yaptığınız bu oyun ile düşmanlarını alt etmek için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Daha önce bilimkurgu filmlerinde karşılaşmış olduğunuz birçok yeni silah ile hain planlar kurabilir ve düşmanlarınızı bulunduğunuz çevreden tamamıyla yok edebilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan uzay mekiğinin sinyallerini bozan varlığın ne olduğunu çözerek eğlence ve aksiyonu aynı anda yaşayacaksınız. Oyunun ilerleyen bölümlerinde kendinizi pandoranın uydusunda alacağınız bu devasa oyun ve uzay macerasına atıldıktan sonra asla pişman olmayacağınızı tahmin ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir