BomBom’da bu haftanın etkinlikleri duyuruldu (7 Kasım – 16 Kasım)

7 Kasım ile 16 Kasım arasındaki hafta BomBom oyunu dahilinde hangi etkinliklerin yapılacağı resmi hesapları tarafından site üzerinden duyuruldu. Buyrun bu etkinliklere bir göz gezdirelim.

Eğlenceli Arena Savaşı Devam Ediyor

Savaş Senfonisi adı ile sunulan etkinlikte Eğlenceli Arena Savaşı’na katılabileceksiniz. Bu etkinliğe katılabilmek için 20 seviye ve üzerinde olmanız gerekmekte. Eğer bu şartı sağlıyorsanız oldukça eğlenceli (adından belli değil mi zaten?) olacak bu savaşa katılarak 1v1, 2v2, 3v3 ya da 4v4 PVP savaşları yapabilirsiniz.

Kral Usta Geliyor

Dünyanın en iyisi olmak için yapılacak olan büyük turnuvaya katılarak Büyük Usta’nın kim olduğunu herkese gösterebilirsiniz. Askerleriniz sizlerin emirlerini bekliyor, onlara neden daha şanlı zaferler kazandırmayasınız ki?

Bu yarışmanın bazı kuralları bulunuyor. Bunlar;

  • Öncelikle kayıt olmak için birlik lideri olmanız gerekiyor. Herhangi bir ücret ödemeden yarışmaya kaydınızı yapabilirsiniz.
  • Günde maksimum 10 yarışmaya girebilirsiniz.
  • Karşılaşmaları kazanan ekip 10 birlik puanı alırken, kaybeden taraf ise 3 birlik puanını kaybeder.
  • Yarışmalarda en iyi 16 birlik içerisine girerseniz üst tura çıkarsınız. Eğer yarışmaya 16’dan az takım katılmışsa bu kural en iyi 8 ya da en iyi 4 olarak değiştirilir.
  • Yarışmaya katılan ekipler kendilerine denk ekipler ile eşleştirilir.

 

Ödüller konusunda birkaç açıklama;

Yarışmalarda kazanılan ödüller en son gönderilir, yani yarışma bittikten sonra.

Eğer hem sunucunuz üzerinde hem de bütün sunucular arasında derece alırsanız sadece bütün sunucular arasındaki derecenize verilen ödülü alırsınız. Diğer ödül maalesef ki verilmez.

Bütün sunucular arasında birinci olan birlikteki her bir üye oldukça süper hediyeler alacak. Bunlar arasında Öfkeli ejderha alev künyesi ve mor yakut taşı da bulunuyor.

Diğer etkinlikler ve açıklamaları resmi sitede görebilmek için buraya tıklayınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir