Blues And Bullets Türkçe Dil Desteği İle Geliyor

blues

Blues And Bullets oyunu duyurulduğu günden bu yana birçok oyuncunun beklentilerine sebep oldu. Hikâye ağırlıklı oyunların çoğalmasıyla birlikte oyun sektörünün hareketlendiğini söylemek mümkün. Çünkü oyuncular yıllardan beri bunu istiyor ve bunu bekliyor. Sürekli tek düze bir hikâyede oyun oynamak nereye kadar heyecan verici olabilirdi ki?

İşte bunun farkına varan oyun şirketleri artık geliştirmelerine ağırlıklı olarak kalite ve hikâye temalı yön veriyor. Bu durumda da kurgu gerçekliği, yapay zeka özellikleri ve birçok detayıyla Blues And Bullets gibi oyunlar dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Son gelen haberlerden birisi ise Türk oyuncuları oldukça sevindirecek cinsten. Bu sene FIFA 16’nın Türkçe dil desteğini resmi sunmasıyla beraber garip bir biçimde mutluluk yaşadık ve oyun dünyasına kendimizi kabul ettirdiğimizi düşündük.

Şimdi ise Blues And Bullets oyunu Türkçe dil desteğiyle gelecek. Artık yavaş yavaş Türk oyun pazarında oyuncuların ağırlığı hissedilmeye başlandı. A Crowd Monsters tarafından geliştirilmekte olan oyunun çok yakın bir zaman içerisinde Türkçe desteğinin bitirilmesi bekleniyor. İlk bölümünü oyunculara sunan oyunun yeni bir DLC ile birlikte Türkçe dil desteği de dahil edilerek satışa sunulacağı söyleniyor.

26 Ekim 2015 tarihinde resmi olarak bitirilecek olan dil desteğinin oyuna entegre edileceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Sadece PC ve Xbox One oyuncularının oynayabileceği Blues And Bullets Türkçe desteğiyle çok daha eğlenceli olacak. Çünkü oyunun konusu suç, mafya, aksiyon ve macera olarak biliniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir