Bloodline Champions Online

Bloodline Champions Online

Bloodline Champions Online, para vermeden oynayabileceğiniz, hareketin zirvede olduğu MMO oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun kullanıcı ara yüzü olsun, fazla aksiyonu olsun bizlere Heroes Newerth’ı hatırlatıyor. Bundan hareketli bir oyun yoktur herhalde diyorsanız henüz Bloodline Champions’a bakmanızı öneririm.

Birçok MMO oyunu sizlere belirli sayıda karakter ve sınıflar sunarken Bloodline Champions o kadar farklı ve çok sayıda yetenekler sunuyor ki sıkılamaya fırsatınız kalmayacak. Bu yüzden oyunu iyice öğrenmeniz biraz zaman alabilir. Defansif yönü güçlü olanlar için tank sınıfı, büyü sevenlere enerji veren healer, ayrıca range ve melee sınıflarını da tercih edebilirsiniz. Tabi, burada saydığımız sınıflar her yerde var, ama işin güzel yanı bu 4 sınıfın bir de 5 alt sınıfı var ki olay zaten orada kopuyor.

Bloodline Champions’ta, sıcak ve soğuk isminde 2 farklı takım var ve bu takımlarda 10’ar oyuncu ile mücadele edebiliyorsunuz. Oyun biraz hızlı olduğu için bölümler çabuk bitebilir ama bu da oyunu daha eğlenceli bir hale sokuyor. Oyuna girer girmez öyle heyecanlı dakikalar başlıyor ki inanamazsınız! Oyundaki savaşların kısa sürmesi de sizi fazla sıkmayarak keyfi tadında bırakıyor. Diğer MMO oyunlarında sürekli seviye yükselteceğim, karakterimi en üst özelliklere taşıyacağım derken zaman harcıyoruz ve eğlence biraz gecikiyor. Bloodline Champions’da karakterler standart özelliklere sahip olduğundan böyle bir sorununuz olmayacak. Daha ilk dakikalardan kaliteli bir oyuna başlayabileceksiniz.

Bloodline’da farklı olarak güçlü yani ultimate saldırıları yapabilirsiniz. Bu tip saldırı için süre beklemenize gerek yok, rakiplerinize ne kadar çok darbe indirirseniz o kadar fazla ultimate saldırı hakkı elde edersiniz. Her oyundaki gibi para ile satılan eşyalar mevcut. 20 tane sınıf içerisinden standart olan 4 tanesini seçebilirsiniz, diğer sınıfları tercih etmek içinse savaşlardan kazandığınız puanlara ihtiyacınız olacak. Eğer daha çabuk sınıf açmak istiyorsanız biraz para harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir