Bloodborne’un İlk İnceleme Puanları Açıklanmıştır !

bloodburne-puanlari

Yeni PS4 savaş oyunu olan Bloodborne ne zaman çıkıyor sorularına da cevap olacak yazımızda bu harika oyun hakkında detayları rahatlıkla bulabileceksiniz. Bu mükemmel oyun dünya devi ve her alanda büyüklüğünü en iyi şekilde kanıtlamış olan Sony Japan ve From Software firmaları tarafından Playstation 4’e özel olarak tasarlanıp geliştirilmiş olan Bloodborne oyunun ilk inceleme puanları açıklanmış durumdadır.

Açıklanmış olan inceleme puanlarına bakıldığında ise yeni nesil oyun konsolu olan ve herkesçe en çok beğeni alan oyun konsolu Playstation 4 adına geliştirilmiş ve piyasanın en harika oyunuyla karşı karşıya kalmaktayız. 25.03.2015 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olan yeni PS4 savaş oyunu olan Bloodborne bakalım oyun severler tarafından hangi yönleriyle ve hangi yönde eleştiriler alacaktır. Bloodborne oyunun da ilk inceleme puanlarını yazımızın aşağısında sizlere belirttik oradan rahatlıkla göz atabilirsiniz.

Bloodborne oyunu Vicoria dönemindeki saklı dağların ardında yer almakta olan Yharnam adındaki bir antik şehirde geçmektedir. Yharnam sokaklarına yayılmış olan tuhaf türdeki bir endemil hastalık nedeniyle insanlar lanetlenmiş ve sonsuza dek canavara dönüşecektirler. Hastalığın yayılmasının ardından bir süre sonra bu sokaklarda canavarların kol gezdiği ve rahatça dolaştığı, kan ve ölüm içinde kalmış bir şehre dönüşmüştür. Bunun ardından hastalığa yakalanmış olan insanlarca her gece Yharnam caddelerinde canavar avları yapılmakta ve hastalığa maruz kalan kişileri de zorunlu olarak yok etmeye başlarlar. Bu harika oyunda kendinizi sanki oradaymış gibi hissedecek ve ölüm ve kanın kol gezdiği Yharnam sokaklarında kendinizi hastalık kapmış insanları avlarken bulacaksınız. Kaliteli grafiklere sahip bu oyunda güzel ve korku dolu bir macera ve kaçış sizi bekliyor olacaktır. PS4 kalitesini an ve an hissedeceğiniz bu mükemmel oyunda oyun oynama zevki kesinlikle tavan yapacaktır.

Oyunun Aldığı Puanlar:

-Gametrailers 9.6

-EGM: 9.5

-GameInformer – 9.75

-Gamespot – 9

-Destructoid – 9

-GamesRadar – 4.5/5

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir