Bloodborne’da Old Hunters Çıkmadan Dev Bir Yama Yayınlanıyor

bloodborne

Bloodborne oyuncularını sevindiren bir haber geçtiğimiz günlerde geldi. Tüm oyuncular Bloodborne: The Old Hunters genişleme paketini beklerken bir anda sürpriz bir biçimde oyuna dev bir yama geleceği açıklandı. Yharnam’da oyunu yalayıp yutan oyuncu kitlesini şuan için Bloodborne 1.07 yaması bekliyor. Güncelleme boyutu ise birçok oyuncuya lanet ettirecek kadar büyük diyebiliriz. 9.7 GB’lık bu yama Bloodborne oyununa DLC öncesinde birçok eklenti sağlayacak.

Oyuna ayrı bir soluk getirecek bu yamaya baktığımızda çıkacak olan The Old Hunters DLC paketinin ne denli geniş çaplı olduğunu biraz olsun kestirebiliyoruz. Yamayı yüklediğinizde oyun içinde alışmadığınız, yeni fark edeceğiniz birçok detayın aktif olacağını söyleyebiliriz.

  • The League isimli bir oyun modeli aktif olacak.
  • The League için bir NPC üzerinden girebileceğiniz yeni bir savaş alanına geçiş yapılacak. Forbidden Forest’ın ilk lambasının yanında bulunan alanda yapılacak olan bu kapışmalar çok heyecan verici olacak.
  • Ancient Summonning Bell isminde bir eşya sayesinde sadece oyuncuları değil çok eski avcıları bile yanınıza çekebileceksiniz.
  • Birçok oyuncunun tercih ettiği Chalice Dungeons yeni güncellemelerle daha aktif hale gelecek.
  • Chalice Dungeons için glyph ve PvP kapışmaları daha sık görülecek.
  • Çok sayıda oyun düzeltmesinin olacağı Bloodborne 1.07 yaması yükle seçeneğini resmi adresten bulabilirsiniz.

Bloodborne oyuncuları şimdilik bu yamayı yükleyip keyfini çıkarırken yakın bir zamanda The Old Hunters DLC tamamıyla bitmiş olacak. Oyuncuların bu süreçte vakit geçirmeleri için tasarlanan özellikler oldukça sevilmiş gibi gözüküyor. Öyle ki Japonya’da SCE şuan için en çok kullanılan oyun özelliği konumuna gelmiş. Bloodborne oyunu co-op arayan oyuncuları belli eden yeni görselle bir adım daha atmış ki oyuncuların en sevdiği özelliklerden biri de bu olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir