Bloodborne Resmi Bir Kart Oyunu Duyurdu

Bloodborne Resmi Bir Kart Oyunu Duyurdu

Bloodborne oyunu belki de oyun dünyasının oynarken en fazla stres yaptığı yapımlar arasında yer alıyor. Dolayısıyla oyuncu kitlesinin sevdiği bu eğilim geniş bir oynayıcı tabanına sahip olmasının önünü açıyor. Geçtiğimiz günlerde Eric Lang isimli masa ve kart oyunu üreticisi resmi Twitter adresinden ciddi bir söylemde bulundu. Buna göre Bloodborne kart oyunu lisansı alınmış ve geliştirilme süreci hızla ilerliyor. Oyun dünyasında kısa sürede yayılan bu haber ise heyecanı doruk noktasına çıkarmaya yetti.

Bildiğiniz gibi Bloodborne oyunu Chalice zindanlarında taktiksel davranışlarımızla başarıya ulaştığımız bir oyundu. Dolayısıyla her anı ayrı bir aksiyon, her an için geçerli olan bir stres mevcuttu. Şimdi kart oyununda aynı stresi yaşayabilmemiz ise muhtemel gözüküyor. Geliştirici Eric Lang tarafından şöyle tarif ediliyor. ‘Bloodborne kart oyunu oldukça basit bir oynanışa sahip olacak fakat sandığınızdan daha derin ve interaktif davranmanız gerekecek. Klasik kart oyunları gibi minyatür figürlerle değil daha tatlı detaylarla karşınıza çıkacak’. Bu açıklamanın ardından oyuncuların az çok kafasında bir şablon canlanmaya başladı.

Bloodborne Kart Oyunu Ne Zaman Çıkacak?

Paylaşılan resimde Bloodborne kart oyunu çıkış tarihinin yakın olduğunu işaret eden lisanslı ürün bulunuyor. Dolayısıyla 2016 yılı içerisinde bizlerle buluşması muhtemel olan oyunun bizlere neler sunabileceği de tam bir muamma. Tabi ki stres ve aksiyon temalarının peşimizi bırakmayacağı kesin gibi duruyor.

Chalice zindanlarında grupla birlikte hareket etme zorunluluğu altında envanter yönetimi ve aldığımız riskler bizi sonuca götürüyordu. Yaklaşık 30 dakika süren bu taktik savaşını kart oyunu olarak ne denli sürdürebileceğimiz ise bilinmiyor. Bloodborne kart oyunu sonuç itibariyle yine ölüm konusunda cömert bir aksiyon teması taşıyacak gibi gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir