Bloodborne İlk DLC İçin Duyuru Yaptı

 Bloodborne İlk DLC

Bloodborne oyunu PS4 için çıkarılan şiddet ve korku temalı oyunlar arasında yer alıyor. Sony tarafından yapılan duyurulara göre oyuna yakın zamanda bir DLC çıkacak ve heyecan zirve yapacak. Kan baz alındığı zaman limitsiz bir içerik sunarak bize savaş, şiddet, dövüş anlamında ziyafet sunduğunu söyleyebiliriz. Bloodborne oyunu özellikle PS oyuncuları tarafından oldukça seviliyor.

Bloodborne bildiğiniz gibi From Software tarafından geliştiriliyor. Yayımcı kısmında ise Sony Computer Entertainment devreye giriyor. Geçtiğimiz günlerde Japonya’nın Tokyo kentinde düzenlenen bir oyun festivali vardı. Tokyo Game Show ismindeki festivalde Sony cephesinden bazı açıklamalar yapıldı. The Old Hunters ismi verilen yeni DLC Bloodborne için resmen çıkış yapacakmış. Bunu yeni duyuran firma oyuncularda büyük bir merak oluşmasına sebebiyet verdi.

Bloodborne; The Old Hunters ile oyuna ne gibi fonksiyonların ekleneceği şimdilik büyük merak konusu. Ancak içerik dışında birçok bilgi şimdiden netleşmiş. Örneğin 2 dakika 5 saniyelik bir fragman yayınlanarak yeni DLC The Old Hunters tanıtılmış. Fragmanda dikkat çeken 3 şaman oldu. Şamanların ne yaptıkları, ne için yaptıkları ve DLC sonucunda oyuna nasıl bir eklenti geleceğini düşündürmeyi başardı.

Tüm söylentilere rağmen şimdiye kadar sessizliğini koruyan Sony firmasının oyuna eklenecek yeni genişleme paketi hakkında suskunluğunu koruması ilginç. Aslına bakarsanız bir açıklama beklenmesine rağmen bu durumdan hoşnut oyun severlerde yok değil. Şuan için verilebilecek bilgiler arasında çıkış tarihi ve fiyat bulunuyor.

Bloodborne ilk DLC paketi The Old Hunters için 19.99$ fiyat belirlenmiş. Aynı zamanda çıkış tarihi olarak 24 Kasım 2015’te genişleme paketinin aktif olarak sunulacağı söyleniyor. YouTube üzerinden Bloodborne: The Old Hunters Trailer, Expansion DLC ismiyle yayınlanan videonun PS4 eklentisi dikkat çekti. Yani yeni DLC eski konsollarını kullanan oyuncuları ne yazık ki yine kapsamıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir