Blizzard, Yeni MMO’sunun Titan Olduğunu Doğruladı

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Blizzard‘ın beş yıllık çıkış takvimi ortaya çıkmıştı. Bu takvimde 2010-2015 yılları arasında çıkacak Blizzard projeleri gösterilirken Warcraft, Diablo ve StarCraft gibi evrenlerin yapımları bulunuyordu. Bu bilindik evrenlerin yanı sıra, bir de Titan isminde yeni bir MMO projesinin olduğu görülüyordu fakat Blizzard, bu proje için ya da çıkış takvimi için herhangi bir açıklama yapmamıştı.

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Spike Video Game Awards programında Blizzard’ın başkan yardımcısı Frank Pearce‘e konu hakkındaki görüşleri soruldu. Pearce, “Medya bunun hakkında henüz bir şey bilmemeli, bu bizim yeni nesil MMO projemiz.” şeklinde cevap verdi. Yani Titan MMO projesi resmi olarak doğrulandı ve takvime bakılacak olursa 2013’ün sonunda çıkması bekleniyor. Sadece, şu an konuşmak için çok erken.

One comment

  1. çıksın artık ya.piyasada OYUN yok ciddi ciddi wow’un yerini tutacak halada tutmuyor.o serilik o heyecan o zevk yok abi onca oyun oynadım bi tanesi bile wow’ tadını vermedi.bliz amca duy sesimizi yapın artık yepyeni bir bombada kurtarın bu ızdıraptan bizi hazır bekar iken :)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir