Blizzard Güncelleme Serisine Warcraft 3 İle Devam Ediyor

blizzard warcraft 3

Blizzard oldukça geniş kitlelere sahip oyunları yelpazesinde bulunduran başarılı oyun şirketleri arasında bulunuyor. Son sürprizini ise geçtiğimiz günlerde yaparak tüm oyun severleri şoke etmeyi başarmıştı. 2000 yılında piyasaya sürülmüş olan Diablo 2 oyununa güncelleme sunan firma 16 yıllık gecikmeyle birlikte oyunun versiyonunu yükseltti. Bu atağın devam edeceği ise pek düşünülmüyordu. Ancak aradan birkaç gün geçti ve şuan gündeminde olan, dünya çapında oyuncuya sahip Warcraft 3 güncellemesi duyuruldu.

Aslında duyuruldu olarak lanse edilen bu haber bir anlamda heyecan verse de henüz yamanın yayınlanmadığını söylemek gerekiyor. Warcraft 3 son güncellemesini 15 Mart 2016 tarihinde yayınlayacağını açıklasa da bugün yani 15 Mart’ta böyle bir güncelleme gelmiş değil. Tabi Blizzard bunun için mantıklı bir açıklama yapacaktır. Yaklaşık 1 hafta önce bahsi geçen güncellemenin çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü belirtmişlerdi. Yaşanan aksilikten dolayı bir süre gecikmeli olarak çıkabilme ihtimali yüksek gibi duruyor.

Warcraft 3 Güncellemesi İçeriği

Warcraft 3 güncellemesi aslında en temel şekilde şimdiye kadar çıkmış olan yamalarla aynı içeriğe sahip. Oyuna ekstradan eklenecek tüm detayları DLC ile sunmaya özen gösteren Blizzard oyuncuların hoşnut olmadıkları detayları bu yöntemle oyundan kaldırıyor. Bunların başında elbette ki hile gelmektedir. Hile kullanımını sıfıra indirmeye kararlı olan Blizzard yayınlayacağı Warcraft 3 güncellemesi sonrasında 1.27 versiyon güncellemesinde olduğu gibi hileleri engellemeyi umuyor.

Bunun haricinde sistemsel geliştirmeler, grafik düzeltmeleri, performans iyileştirmeleri gibi detaylar da ihmal edilmemiş. Hile tespiti için geliştirilen özel teknikler sonucunda gerçekten üst düzey bir oyun konforu sunmayı vadedecek. Warcraft 3 oyunu için sunulacak bu güncelleme ise merakla bekleniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir