Blizard’dan Hearthstone Açıklaması

Oyun listelerinde dünyanın en çok sevilen ikinci oyunu seçilen Hearthstone hakkında yapılan açıklamaların sonu gelmiyor.

Oyun hakkındaki açıklamalarda geliştiricisi olan firma, güncelliğini koruyarak gelecek yeni pakette yaklaşık 100 kart olma ihtimalinden bahsetti. Bununla birlikte oyunda satın alma kısmında değişikliğe gidilip, toz biriktirip kraftlama sistemine döndürüldüğü esti tarihli olan açıklamaların içerdiği bilgiler arasındaydı.

Yeni oyunun  göz alıcı noktaları dikkatleri üzerine topladı. Hearthstone’da, oyuncuların dikkatini çeken kısımlar yüksek donanım istememesi, her bilgisayarda oynanabilmesi, yayınının kolay yapılabiliyor olması, cep telefonu ve tabletlerde rahatlıkla taşınabilir halde olmasıydı. Kart atarken ise, Android kullanıcıları çok büyük sıkıntılar yaşarken, Ipad kullanıcıları rahatlık içindeydi.

3 Eylül 2014 tarihinde yapılmış olan açıklamalarda, 2014 yılı içerisinde oyunun Android versiyonunun çıkacağı, yeni görevlerin ekleneceği ve çok ihtiyaç duyulan izleme modunun geleceği söylenmişti. Bu değişikliklerin yapılması sonucunda büyük ihtimalle 100 gold üstündeki zorlu görevler söz konusu olduğunda, daha fazla arena yapmak mümkün olacak gibi görünüyor. Geliştirici firma olan Blizzard, en büyük hedeflerinin 10 sene sonrasında dahi oyunun sevilerek oynanan bir oyun olarak görmek olduğunu da röportajına ekledi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir