Bleach Online

bleach online

Bleach Online Naruto severler ya da anime izleyicileri tarafından oldukça tanıdık gelebilecek bir oyundur. RPG oyunları arasında yer alan oyunun geliştiricisi GoGames iken oyun dilinin İngilizce olduğunu söylemek gerekiyor. Yani Türkçe dil desteği bulunmadığını hatırlatmak gerekiyor. Tarayıcı tabanlı olan oyun bir yükleme yapılmadan oynanabildiği gibi istenildiği takdirde istemcinin bilgisayara yüklenmesi sonucunda da oynanabilmektedir.

Oyunun grafik anlamında orta derecede bir kalite sunması, oynanabilirlik konusunda ise daha üstün bir detay sunduğunu belirtebiliriz. Bunun haricinde 12 yaş ve üzeri oyuncular için tasarlanmış olan Bleach Online oyunu gelişim aşamaları konusunda da orta düzey RPG oyunları arasında yer almaktadır.

Bleach Online Nasıl Oynanır?

Bleach Online oyunu nasıl oynanır sorusu birçok RPG sever tarafından soruluyor. Çünkü yalnızca bilgisayara karşı değil diğer oyunculara karşı oynanabilir durumda bulunuyor. Aynı şekilde oyun içinde sunulan detaylarla alışılmış oyunlardan farklı bir deneyim sunuyor. Örneğin yalnızca bir karakter geliştirmek yerine yan karakterler geliştirerek kendinize ufak çaplı bir ordu kurmanız mümkün oluyor. Üstelik kendi karakterinizi geliştirirken bu yan karakterlerinizin gelişimini de sürdürebiliyorsunuz.

Bleach Online içinde birbirinden kıyasıya savaş sahneleri ve dövüş aksiyonları sizleri beklerken karakterinizi ne kadar özelleştirip geliştirirseniz o denli güçlü olabilirsiniz. Daha üst sıralarda isminizin yazılmasını istiyorsanız her gün düzenli olarak görevleri yaparak etkinliklere katılmanız gerekiyor. Bir noktada oto navigasyon sisteminin dahil edildiği oyunda bu konuda sorun yaşayacağınızı zannetmiyoruz. Aksine yan karakterleriniz ve ana karakterinize her gün macera ve aksiyon noktasında farklı meşgaleler bulabilirsiniz. PK noktasında eşsiz bir maceraya atılacağınız oyunda kadın ve erkek karakter seçeneği mevcut. Karakterinizle ya da karakterlerinizle gireceğiniz savaşlarda elde edeceğiniz başarılar Bleach Online ile üst düzey bir oyun deneyimi yaşamanızı mümkün hale getirecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir