Blade 9

Not: Bu oyun iptal edildi veya kapatıldı.

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]

Tamamen ücretsiz ve yüzde yüz Türkçe bir MMORPG oyunu Blade 9 yurt dışında uzun bir süredir yayınlanıyor olsa da Türkiye’de henüz çok yeni. Türkiye’de yeni bir sunucuyla sadece Türk MMO oyuncularına özel olarak hazırlanan oyun Global sunucularda oldukça yoğun bir ilgiyle karşılaşıyor.
[enter]
[singlepic id=4065 w=560 h=315 float=center]
[enter]
Tanrılara ait olduğu söylenen 9 efsanevi silah, o silahlara sahip olacak kişilere sonsuz güçler tanıyacak. Herkes bu 9 kayıp silahın peşindeyken bu topraklardaki krallar ve diğer karanlık güçler de arayışlarına bu 9 silahı bulmak için devam ediyor. Oyunculara büyülü bir dünya vaat eden Blade 9’un bu özel hikayesi oyuncuları sürükleyecek gibi görünüyor.
[enter]
[singlepic id=4066 w=560 h=315 float=center]
[enter]
Dokuz farklı sınıf, detaylı eşya güçlendirme sistemi, birçok meslek, çeşitli ve farklı PvP sistemleri, özel zindanlar ve devasa haritalardaki vahşi bir dünyada oyuncular bambaşka maceralara atılacak. PvE’yi farklı bir şekilde işleyen Blade 9, bu sayede Türk MMO piyasasında da başarı sağlamayı hedefliyor.
[/tab]

[tab title=resim]
[baslik] Resimleri:
[nggallery id=170]
[/tab]

[tab title=video]
[baslik] Videoları:

Blade 9 Resmi Tanıtım Videosu:


[/tab]

[tab title=sistem]
[baslik] Sistem Gereksinimleri:

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows XP, Windows VISTA veya Windows 7
İşlemci (CPU): Intel Celeron 1G MHz
Bellek (RAM): 1 GB
Disk Alanı (HDD): 8 GB
Ekran Kartı (GPU): nVidia GeForce 6200 / ATI Readon 9550 GT
Ses: Windows

MAKSİMUM:
İşletim Sistemi: Windows XP, Windows VISTA veya Windows 7
İşlemci (CPU): Intel P4 2.4MHz
Bellek (RAM): 4 GB
Disk Alanı (HDD): 8 GB
Ekran Kartı (GPU): nVidia GeForce 9500 / ATI Readon HD 3850
Ses: Windows

[/tab]

[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

16 comments

  1. denemediğim oyun kalmadı 10 gb lık allods mu dersin 18 gb lık dc universe mi dersin hepsini denedim ancak hepsi bir o kadar karmaşık oyun dan hiç bir şey anlaşılmıyor ve haritaları çok büyük dc zaten ilk bölümü geçemedim kaç gb boşa gitti bu olay daha 2 gün önceden oldu,

    lol de klavye kullanmak die bir şey yok zaten sürekli mouse la tıklamaktan yürümek bile mouse ile orta parmağım yoruldu
    metin 2 nin ardından bu oyun ilaç gibi geldi hemde 900 mb oyun dosyası herkeze tavsiye ederim mutlaka oynayın ancak kamerası yukarı dönmüyor o açıdan kötü

  2. Sanal ortamda şöyle bir söylenti var, bu oyun milleti dolandırarak kapanan divine edges oyununun farklı isimle tekrardan çıkmış hali,bu doğrumudur acaba,ona göre başlayacağım oyuna.

  3. Aslında bu oyunda o kadar kötü değil bir çok mmorpg oynadım hatta bazı mmorpglerin kitabını yazarım ama bu oyun için kötü diyemem gerçekten ilginç bir oyun oynamanızıda tavsiye ederim. Kara Taht online gelene kadar sizi idare edebilecek bir oyun :)

  4. Oyunu divine edges olarak oynayan ve oyun da ilk 10da grubumuzla birlikte oyanayan ekiplerdnedim . Oyun suan baska bi şirkete satilmis farkli bi isim ve bi kac farkli olayla tekrar sunulmus bi oyun oynanair mi sanmam….

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir