Blade 9 Kapalı Betası 9 Eylül’de Başlıyor

Sosyal oyunlar üzerinde çalışan GBE isimli şirket, son zamanlarda üzerinde çalıştıkları ve ücretsiz olarak sunulacak olan fantezi MMO oyunları Blade 9’ın kapalı beta sürecinin 9 Eylül’de yani bugün başlayacağını duyurdu. Oyunun konusu mistik bir dünyada geçiyor. Çok eski zamanlarda karanlık güçler bu mistik dünyaya saldırdığında cennet tarafından kendilerini savunmaları için 9 adet silah gönderilir. “Ruin Weapons” yani Türkçesi ile “Yıkım Silahları” olarak bilinen bu silahlar 9 farklı savaşçı tarafından alınır ve karanlık güçlere karşı savaşta önemli bir rol oynarlar. Savaşın sonuna doğru dünyalarını kurtarmak için bütün savaşçılar kendilerini feda eder ve bu sırada silahlar da sahipleri ölünce kendilerini kimsenin bulamayacağı yerlere saklarlar.

Dünya savaştan sonra bambaşka bir yer olmuştur. Her yer bir sürü farklı yönetim birimine bölünmüştür. Birçok farklı krallık kurulmuştur ve normal bir yaşam devam etmektedir. Tabi ki aralarından birisi bütün dünyayı ele geçirmeyi isteyene kadar. Binlerce yıldır kayıp olan 9 silahın peşine düşen bu kral durdurulmalıdır ve bunu da ancak sizler yapabilirsiniz.

9 farklı karakter seçeneği sunan oyun içerisinde, farklı zamanlarda ve farklı yerlerde efsanevi silahlar görülmekte. Rastgele olarak haritaya düşen bu silahları alan kişiler özel güçlere sahip oluyor. Ekibinizi kurup o silahı elde etmek için savaşabilirsiniz. Düzeni korumak artık sizin elinizde.

Blade 9 oyununu ücretsiz olarak buradan indirebilir ve oynayabilirsiniz.

One comment

  1. Şu oyunu tekrar açın abi lütfen ya çok iyi bi oyundu hiç bir oyunda yok bundaki oyunun zevki bu oyunu tekrardan açık ya lütfen

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir