BlackShot Online Sınıflar ve Karakterler

BlackShot Online

Blackshot online, Vertigo Games firmasının geliştirdiği ve Clicktogame tarafından Türkçe hale getirilerek ülkemizdeki online oyun severlerin beğenisine sunulmuştur. MMOFPS türü olan Blackshot birçok farklı silah türlerinin yanı sıra çeşitli oyun modları ile de dikkat çekiyor. 1.2 GB büyüklüğe sahip oyun çok abartı bilgisayar özellikleri de istemediği için birçok kişinin tercihi olabilir.

Çok kaliteli grafiklere sahip olmadığı için Blackshot oyununu oynarken bilgisayarınız kasılma gibi sorunlar yaşamayacaksınız. Bu oyun 3 farklı grup var, 2033 yılında dünyadaki doğal kaynakların azalmasıyla gruplar arasında bu kaynakları ele geçirmek için kıyasıya bir mücadele başlar.

Blackshot Online Sınıflar

Cloners Sınıfı: İnsanlara ait özellikleri kopyalayarak başka varlıklara ekleyip yapay zekada robotları barındıran sınıftır.

Mercenaries Sınıfı: Para karşılı savaşan askerler temsil eder.

Gaia Sınıfı: Bu grup elinde yüksek miktarda nükleer bulunduran büyük bir şirketi temsil etmektedir.

Blackshot Online Karakterler

Blackshot Online’a giriş yaptıktan sonra yukarıda bahsettiğimiz 3 sınıftan birini seçtikten sonra 4 farklı karakterler arasından seçim yapmanız gerekiyor.

Traves Banner: Çevikliği ile rakiplerine ani hamleler yapar ve onlardan rahatça kaçabilir.

Venasa Green: Saldırı ve hızı ile ön planda olan bir karakterdir.

Adam Garcia: Rakibin saldırlarına karşı uzun süre dayanabilir.

Catht Finn: Savunması güçlü olan bu karakteri öldürmek oldukça zordur.

Oyunda savaşarak kazandığını BP isimlik puanlar sayesinde karakterinizi daha yetenekli hale getirebileceğiniz gibi yeni ve güçlü silahlar da satın alabilirsiniz. Oyundaki partner sisteminde arkadaşınızın kamerasından nerede olduğunu görebilirsiniz, ayrıca ortağınız düşman gördüğü zaman yerini haritaya çizer ve siz de rakibinizi yok etmeye gidebilirsiniz.

Blackshot Türkçe olduğundan dolayı silahların ayrıntılı özelliklerini okuyarak stratejinize uygun tercihi yapabilirsiniz. Oyunda kazandığını sanal paralar ile mevcut silahınıza ek özellikler yükleyerek kendinize özel bir silah oluşturabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir