Black Ops 3 Yayınladığı Fragmanla Yeni İçerikler Duyurdu

black ops 3

Call Of Duty serisinin son sürümü olan COD Black Ops 3 oyunu bir süredir oyuncuları başından kaldırmıyor. Özellikle PlayStation4, Xbox One ve PC versiyonlarında ki akıcılık ve görüntü kalitesi birçok oyunla kıyaslanmayacak kadar üst seviyede diyebiliriz. Activision bu sefer gerçekten muazzam bir projeye imza atarak harika bir iş yapmış. Call of Duty serisinin Black Ops versiyonu için çıkarılan bu sürümde bizi yine aksiyonun hiç bitmediği çatışmalar bekliyor.

Geçtiğimiz günlerde Activision tarafından yapılan açıklamaya göre Call of Duty Black Ops 3 güncellemesi kapsamında yeni özelliklerin ekleneceği duyuruldu. Kısa bir süre sır gibi saklanan tüm bu özelliklerin ise bugün bir videoyla oyunculara duyurulması tam bir sürpriz oldu. Oyunların vazgeçilmez bir unsuru haline gelen oyun içi ödeme sisteminin eklendiği oyunda Black Market isimli bir eklenti aktif oldu. Oyun içerisinde ihtiyaç duyacağınız erzak ve ekipmanlara Call of Duty puanlarıyla erişebilirsiniz. Elbette bu puanları da Black Market ödemesi ile para karşılığında satın alabilirsiniz.

Genelde birçok oyuncu tarafından istenmeyen ve oyunun adalet noktasında kırılma yarattığı iddia edilen bu oyun içi ödeme sistemine farklı bir bakış açısı getirilmiş. Activision Black Market üzerinden alışveriş yapabilmek için yalnızca paranın geçmediğini de duyurdu. Oyun içinde elde edeceğiniz kripto anahtarlarını takas etmek size puan kazandırabiliyor. Dolayısıyla bu puanlarla da marketten herhangi bir ekipmana sahip olabiliyorsunuz. Call of Duty Black Ops 3 Black Market Update olarak yayınlanan güncellemeyle son sürüme yükseltme yapabilirsiniz. Eklentilerin oyuna yansıdığı oynanış videosunu da izleyerek fikir sahibi olabilmeniz mümkün. Keza COD Black Ops 3 Black Market fragmanı gayet başarılı gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir