Black Ops 3 İçin Zombi İçeriğine Dair Fragman Yayınlandı

Black Ops 3 İçin Zombi İçeriğine Dair Fragman Yayınlandı

Black Ops 3 oyunu COD serisinin en çok oynanan ve tercih edilen oyunlarındandır. Son sürüm olarak bile sayılabilecek Call Of Duty BO3 için zombi modu ise artık oldukça yakın. Bildiğiniz gibi Treyarch geliştirme işlemleri kadar genişletme işlemlerine de fazlasıyla önem veren bir firma. Dolayısıyla sürekli olarak DLC ve güncelleme paketleriyle genişlemeye devam eden oyun en son Awakening eklentisiyle karşımıza çıkmıştı. Oyun severlerin COD Black Ops 3 Awakening eklentisini bile henüz bitirmemiş olmaları ne kadar başarılı oyun DLC üretimlerinin gerçekleştiğini gösteriyor.

Ancak Treyarch bu noktada duracak gibi gözükmüyor. Çünkü içeriği zombi olan Call of Duty: Black Ops 3 Eclipse eklentisi için sayılı bir zaman kaldı. Yapılacak olan eklentiyle beraber oyunun oynanabilirliği daha optimize duruma gelecekken yeni bir hikâye ve harita da oyuna dahil olacak. Yeni silah ve ekipmanlar, yeni düşmanlar ve yepyeni bir dünya. Gerçekten oyuncuların heyecanlanmaları kadar normal olan bir durum yok. Zira firmanın yayınladığı DLC dosyalarının kalitesinden kimsenin şüphesi yok. Dolayısıyla Call of Duty Black Ops 3 için muntazam bir oyun deneyimi yaşanacak denilebilir.

Call of Duty Black Ops 3 Eclipse DLC Ne Zaman Çıkacak?

Black Ops 3 Eclipse güncellemesi herhangi bir aksaklık yaşanmaması durumunda 19 Nisan 2016 tarihinde oyuncularla buluşacak. Ancak bazı durumların bu süreci geciktirebileceği söyleniyor. Tüm bunlara rağmen Treyarch oyunun en kısa sürede oyuncularla buluşturulmak için çalışıldığının altını çiziyor.

Bu eklentiye sayılı günler kala COD Black Ops 3 Eclipse fragmanı ise oyun severlere ilaç gibi geldi diyebiliriz. Yayınlanan fragman Division 9 isimli biyolojik test laboratuarını kapsıyor. Daha önceden hatırlayacağınız Der Eisendrache içeriğinin zaman olarak bir tık sonrasını işaret eden bir hikâyeye sahip olduğunu belirtmek gerekiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir