Black Ops 3 İçin Yeni DLC PlayStation 4 İçin Çıkıyor

Black Ops 3 İçin Yeni DLC PlayStation 4 İçin Çıkıyor

 COD: Black Ops 3 serinin en gözde oyunu olarak halen daha oyun severlerin bir numarası olmayı sürdürüyor. Özellikle yeni COD oyununun duyurusu ve alınan tepkilere karşın her geçen gün daha da büyük bir kıskaç oluştuğu ortada. Ancak Activision yapmış olduğu duyurularla bunu genişletmeye çalışıyor. Yayınlanmış olan iki indirilebilir içeriğin ardından Black Ops 3 için çıkacak 3.DLC olma özelliğini taşıyacak. Aslında Black Ops 3 Descent DLC daha önceden de duyurulmuştu. Ancak gelip gelmeyeceğine dair ciddi soru işaretleri bulunuyordu. Olaya son noktayı ise geliştirici Treyarch koydu.

Çoklu oyuncu modülü için geliştirilen bu yeni DLC sayesinde oyuncuların keyifli bir deneyim yaşaması sağlanacak. Özellikle COD: BO3 oyuncularını memnun edecek olan bu gelişim birçok yönüyle oyuna yeni bir soluk getirecek gibi duruyor. Bundan en kârlı çıkan grup ise PlayStation 4 oyuncuları olacak. Çünkü Sony ile yapılmış olan özel anlaşma neticesinde bir ay boyunca yalnızca PS4 üzerinden oynanabilecek. Sonrasında ise Xbox One ve PC platformundan sunulacak. Yine Sony tarafından oyunculara büyük bir öncelik tanınarak paha biçilemez keyfin ilk yaşayanları olma hazzı tattırılacak.

COD: Black Ops 3 Descent DLC Ne Zaman Çıkacak?

COD: Black Ops 3 Descent DLC çıkış tarihi şuan için PlayStation 4’e fazlasıyla yakın. 12 Temmuz 2016 itibariyle neredeyse 10 gün sonra bizlerle buluşacak. Bunun haricinde Xbox One ve PC platformlarındaki oyuncuların 12 Ağustos 2016 tarihini beklemeleri gerekecek. Yine özellikle PC oyuncularının serzenişlerini duyar gibiyiz. Fakat Activision ve Sony arasındaki iş birliği olayı bu noktaya taşıyor.

Black Ops 3: Descent DLC haritaları ise 4 farklı isimle oyuna dahil olacak. Rumble, Empire, Berserk ve Cryogen olmak üzere oyuna dahil olacak haritaların dışında Shadows of Evil senaryosuna da eklemeler olacak. Diğer tartışılan konuda Descent DLC fiyatı olarak dikkat çekiyor. Season Pass almışsanız ücretsiz olarak erişeceğiniz bu eklentinin satış fiyatı 45 TL olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir