Black Ops 3 İçin İlk İçerik Çıkış Tarihi Geldi

Black Ops 3 İçin İlk İçerik Çıkış Tarihi Geldi

Black Ops 3 oyunu COD serisinin en sevilen yapımları arasına şimdiden girdi. Hatta Activision tarafından sunulan içerikler oyuncular tarafından o kadar ciddiye alındı ki Awakening DLC duyurusundan bu yana bekleyiş sürüyor. Bildiğiniz gibi COD Black Ops 3 ilk indirilebilir içeriği olan Awakening paketi bir süredir ne zaman çıkacağı belirsiz bir biçimde oyuncular tarafından bekleniyordu.

Activision oyuncuların merak duygularını törpüleyecek bir açıklama yayınlayarak dün bu konuya açıklık getirdi. COD Black Ops 3 Awakening çıkış tarihi açıklandı. Açıklanan tarihe baktığımızda PlayStation kullanıcılarının çok daha memnun olacağı bir sonuçla karşılaşılıyor. Sony ve Activision arasında yapılan ortaklık anlaşması neticesinde COD BO 3 Awakening ilk olarak PlayStation 4 konsolu için çıkacak. PS4 çıkış tarihi ise 2 Şubat 2016 olarak açıklandı.

Birçok kişinin aklında bu haberden sonra Black Ops 3 Awakening Xbox ve PC için ne zaman çıkacak sorusu canlandı. Ancak bunun için net bir tarih verilmezken yaklaşık bir ay sonra çıkacağının altı çizildi. Yani Mart 2016 içerisinde gelecek olan ilk içeriğin ortalama ilk haftada oyun severlerle buluşması mümkün gözüküyor.

Call of Duty Black Ops 3 Awakening DLC ile Nazi zombilerine karşı yaşayacağınız eşsiz bir mücadelenin senaryolaştırılmış halini oynayabileceğiz. Bu noktada şimdiye kadar çıkmış en iyi COD sürümü ve harika bir hikâyenin bizi beklediğini söylemek mümkün. Aynı zamanda Activision Awakening DLC fragmanı yayınlayarak bu içerikle birlikte oyuna nelerin dahil olacağına dair bazı spoilerlar veriyor. Oyuncuların heyecanını en üst noktada tutmaya gayret gösteren geliştirici firma bunu başaracak gibi gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir