Black Ops 3 Der Eisendrache Paketi İçin Video Yayınlandı

Black Ops 3 Der Eisendrache Paketi İçin Video Yayınlandı

COD Black Ops 3 Der Eisendrache paketi uzun zamandan beri beklenen bir genişleme paketiydi. Nihayet Activision yavaş yavaş bu DLC için ayrıntılar paylaşmaya başladı. Şimdiye kadar çıkmış olan Call of Duty oyunlarında birçok genişleme paketine rastladık. Hepsinin ortak noktası ise zombi modu ile hikâyenin birleştiği noktada sunduğu oyun deneyimi oldu.

Call of Duty Black Ops 3 oyunu ile beraber bambaşka bir boyuta ulaşan serinin şimdiki amacı ise yeni nesil COD ile zombi modu diyebiliriz. Oyun severlerin heyecanla bekledikleri bu güncelleme için bir süredir geliştirme işlemleri devam ediyordu. Bu süre zarfında Black Ops 3 zombie mod hakkında hiçbir detay paylaşılmaması ise heyecanın dozunu bir hayli arttırdı. Özellikle oyuncuların uzun soluklu bir hikâyenin başlangıcı olan ilk güncelleme dalgasına olan merak duygusu günden güne arttı.

Call of Duty Black Ops 3 Der Eisendrache DLC dosyası ile mevcut oyuna eklenecek olan zombi modu için ilk hikâye bölümü aktif olacak. Hatırlayacağınız üzere Activision geçtiğimiz günlerde yayınladığı iki yeni haritayla oyunculara yeni içerikler sunma noktasındaki tavrını sürdürüyordu. Ücretsiz olarak sunulan haritalar birçok oyuncunun ilgisini çekerken Black Ops 3 Der Eisendrache DLC fiyatı hakkında henüz net bir açıklama yapılmış değil.

Aslında şuana dek COD Black Ops 3 Der Eisendrache DLC çıkış tarihi içinde herhangi bir tarih verilmedi. Ancak Activision arayı soğutmadan Zombie mode için ilk hikâye bölümünün startını verecek gibi gözüküyor. Bunun için yayınlanış olan tanıtım videosu ise önceki sürümlerle kıyaslandığında ciddi anlamda kaliteli gözüküyor. Görüntüler, efektler ve animasyonlar oyuncuları seriye daha çok bağlayacak diyebiliriz. Black Ops 3 Der Eisendrache DLC fragmanı ile sizde güncellemeyi bekleyen oyuncular arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir