Black Ops 3 Bu Hafta İndirim Kampanyasına Giriyor

blackops 3

Artık Infinite Warfare neredeyse gelmek üzere. Hatırlarsanız Battlefield 1 çıkışına kadar birçok DLC ve oyun ücretsiz olarak oyunculara sunulmuştu. Bunun üzerine COD serisi içinde harekete geçildi ve geçtiğimiz hafta sonu yakın takipçiler büyük bir imkâna sahip oldu. Call of Duty: Black Ops 3 hafta sonu ücretsiz olarak sunuldu. Her ne kadar kısıtlı bir süre içerisinde sunulmuş olsa da oyunu deneyerek sonrasında beğenip satın almak isteyecekler için güzel bir fırsattı. Steam Free Weekend olarak duyurulan bu kampanyanın şuanda halen daha sürdüğünü ve benzersiz fırsatların da sizleri beklediğini belirtelim.

COD: Infinite Warfare çıkış yapmadan evvel Black Ops 3 ile arayı soğutmamak emin olun oldukça mantıklı bir seçim olacak. Zira indirim oranları bir hayli yüksek olduğundan dolayı gerçekten birçok oyuncunun oyunu yaşaması mümkün gözüküyor. Hafta sonu için Steam hesabına giriş yaparak Black Ops 3 Play Game seçeneğini tıkladığınızda size sunulan ücretsiz oynama imkânı bu kampanyayla eş zamanlı olarak sürüyor. İşin daha da ilginci ise bugün içerisinde değerlendirmeniz gerekiyor. 8 Ağustos 2016 tarihinde son bulacak olan kampanya geceye kadar sürecek. Dolayısıyla bu gün içerisinde yapacağınız Black Ops 3 satın alma işleminde indirimlerin tadını çıkarabileceksiniz.

Black Ops 3 İndirimli Satış

Steam üzerinden yürütülen kampanyada Black Ops 3 fiyatı %50 indirimli olarak karşımıza çıkıyor. Tabi bu yalnızca standart paket olarak çıkış yaptığı haliyle bizlere sunuluyor. Bunun haricinde indirilebilir içerikler ve modlarıyla beraber satın almak istemenize istinaden diğer içeriklerde düşünülmüş. Kısaca COD: Black Ops 3 indirimli fiyatları şu şekilde sıralanıyor.

  • %50 indirimle COD: Black Ops 3 Standart
  • %25 indirimle COD: Black Ops 3 Digital Deluxe
  • %67 indirimle Multiplayer ve Starter Pack tam sürüme yükseltmenin yanı sıra sahip olan oyuncularda %29 indirimle COD: Black Ops 3 Digital Deluxe satın alabilirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir