Black Desert’e Yeni Sınıf ve Rusya Betası ile Gelecek

Black Desert’e Yeni Sınıf ve Rusya Betası ile Gelecek

Pearl Abyss firmasının bizzat geliştirmiş olduğu MMORPG oyunu Black Desert Online’da grafikler öyle iyi tasarlanmış ki, oynayanı baştan çıkarmayı başarıyor. Black Desert, 1-2 ay evvel G. Kore taraflarında final sürümüne geçti ve bu dönemde de yenilikler yapmayı da ihmal etmiyor. Oyun aslında diğerlerinden farklı olarak sadece Asya taraflarına hitap etmiyor. Oyun içinde, Avrupa, Amerika ve Dünyanın pek çok alanından kesitler bulabilirsiniz.

Güney Koreli Daum Games firması yeni sınıf gelecek dedi ama küçük bir bilgi dahi vermeden bütün takipçileri merakta bırakmayı başardı. Ortaya bir tane resim attılar, alın bununla yetinin dediler. Resimde gördüğünüz üzere yeni sınıf bir samuraya benziyor, galiba biraz hareketli bir karakter istemişler, sürekli bir yerlerde dolaşan, hızlı oyuncuları sıkmayan bir sınıf oldukça eğlenceli olacak.

Resimde gördüğünüz gibi bir kılıcı var ve vuruşlarının etkili olmasını bekliyoruz. Çünkü bir samuray kılıcı iki eli ile tutar ve keskin vuruşlar yapar. Black Desert Online Şubat tarihinde yeni bir güncelleme yapacak ve bu paketle birlikte yeni samurayın eklenmesi bekleniyor.

Oyundan gelen bir diğer yenilik ise Rusya Betası olacak. Gamenet firması 2015 yılının ikinci çeyreğinde yani bahar zamanlarında yapılacağı açıklandı ama kesin bir tarih yok. Firmadan gelen açıklamada Rusya dili ile ilgili çevirme işlemlerinin hala yapıldığı söylendi.

Yeni açılacak Beta versiyonunda 4 tane sınıf olması bekleniyor. Savaşçı, Okçu, Witch ve Giant sınıflarından oluşacak. Black Desert hakkındaki haberlerimiz şimdilik bu kadar , yeni bilgiler geldikçe tekrar yayınlayacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir