Black Desert Online Benzeri Oyunlar – 2020 Black Desert Online Tarzı Oyunlar

Online oyun dünyasında yer alan tüm oyunlar grafik ve görsel açıdan oldukça etkilidir. Bu da oyun oynamayı daha kaliteli bir hale getiriyor. Zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek isterseniz bu tarz oyunlar sizin için ideal bir seçim olacaktır. Özellikle de Black Desert online benzeri oyunlar ile karakterinizin gücünü üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Bu oyunlarda asıl amaç karakterin güç seviyesini üst seviyeye çıkarmak olacaktır. Bu sayede ilgili bölümlerde bulunan düşmanlarınızı daha rahat bir şekilde geçebilirsiniz. Ayrıca oyunun sizden istediği tüm bilgilere vakıf olmanız daha iyi bir oyun oynama imkanı sunacaktır. Black Desert alternatifi oyunlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bu tarz oyunlar ücretsiz olarak sunulur ve arkadaşlarınızla online oyun oynama zevkini size sunar.

black desert online benzeri oyunlar
black desert online benzeri oyunlar
Benzer Oyun Türleri

Black Desert gibi oyunlar diğer oyun türlerinden farklıdır. Bu oyunlarda çar ve level kasma yapabilirsiniz. Oyunlarda karakter kıyafetinden silahlarına kadar değişiklikler yapabilirsiniz. Black Desert tarzı oyunlar da nasıl bir saldırı tekniği oluşturacağınızı belirlemeniz gerekir. Bu sayede bölümlerde bulunan canavar ve düşmanları alt edebilirsiniz. Black Desert benzeri oyunlar konusunda sizin için bir sıralama yaptık. Bu oyunlar arasından istediğinizi seçerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Online oyunlar olduğu için önce kayıt oluşturarak oyuna başlamanız gerekiyor. Oyunlarda grafiklerin içeriği oldukça zengin olup oyunlara daha iyi bir odaklanma sağlamanıza yardımcı olur.

Kore merkezli oyun geliştiricisi Pearl Abyss’in heyecanla beklenen MMORPG oyunu Black Desert Online’ın oyun içi videoları yayınlandı. Black Desert Online’ın dünyası, karmaşık ormanları, sevimli yerleşim yerleri ve dikkat çeken grafikleriyle adeta büyülüyor.

Black Desert Online Tarzı Oyunlar 2020

1- League Of Angels – Heaven’s Fury

Listemizin ilk sırasını şüphesiz bizim de severek oynadığımız LOA 4 alıyor. Son zamanlarda en fazla oynanan oyunlardan biri olan League Of Angels, Facebook ve web tarayıcıları aracılığı ile oynanabilen bir video oyunudur. Oyunu genel olarak ele alacak olursak; online oynanan bir savaş oyunudur, diyebiliriz. Oyun internet tabanlı online oyunlar arasında hızla popülerliğini artıran bir hal almış durumda. MMORPG (Devasa denilecek derecede çok oyuncunun online olarak oynadığı, çevrimiçi bir savaş oyunu) türleri arasında en çok oyuncuya sahip oyuncular arasında yer alıyor.

2- Metin 2

2003 yılında ilk olarak Kore ve Çin tarafından piyasaya sürülen video oyunu Metin 2, MMORPG yapısındadır. Yani devasa nitelikte çoklu oyuncu ile oynanabilen, çevrimiçi oynanan ve online olan bir rol yapma oyunudur. Oyun, üç büyük imparatorluktan bahseden ve bu üç imparatorun hayatını, yaşadıklarını ve savaşını ele alan bir oyundur.

metin2 kayıt

3- Path Of Exile

4- Neverwinter

 

 

One comment

  1. nedir bu none target tutkusu anlamadım gıttı tutmuyor none target zorla oynatmaya calısıyorlar sonra guzelım oyunlar ziyan oluyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir