Bitefight Online Oyun İncelemesi

Bitefight

Online oyunlar günümüzde oldukça başarılı olmaktadır ve milyonlarca oyuncuya hitap etmektedir. Online oyunlar alanında bulunan birçok oyun arasında değişik türler bulunmaktadır. Genelde bunlar strateji içeren savaş oyunlarıdır. Bunlar arasında bulunan bir tür ise günümüze kadar yıllardır gelmeye devam etmiştir. Bu oyun türü kurt adam ve vampirler hakkındadır.  Browser üzerinden oynanabilen bu oyun GameForge tarafından yapılmıştır.

Bu oyunda ilk başta bir kayıt işlemi tamamlanmalıdır. Sitedeki kayıt ol bölümünden kaydınızı yapabilirsiniz. Yüzyıllardır süregelen savaşta bir taraf seçmeniz istenecektir. Vampir mi yoksa kurt adam mı olmak istediğiniz sorulacaktır. Burada bir seçim yapacak ve kullanıcı adınızı belirleyeceksiniz. Oyun text tabanlıdır ve bu şekilde devam etmektedir. Oyuna başladığınızda sizin karakterinizin bir canı, gücü ve özellikleri olacaktır. Bu özellikler seviye ile birlikte artmaktadır. Aynı şekilde sizin tecrübeniz sayesinde de seviyeniz artmaktadır. Güç seviyelerinizi artırmak için trainler yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra günlük olarak avlanmanız gerekmektedir. Hem vampirlerin hem de kurt adamların bunu yapmaya ihtiyaç vardır. Bu sayede hem para kazanırsınız hem de tecrübe. Kazandığınız tecrübeleri özelliklerinizi geliştirmeye kullanabilirsiniz.

Bu oyunda yalnız olmadığınızı bilmelisiniz. Düşmanlarınızın yanı sıra dostlarınız da bulunmaktadır. Bu dostlarınız ile klan adı verilen birlikler kurabilirsiniz. Bu birlikleri kurduğunuzda düşmanlarınıza karşı çok daha rahat savaşabilirsiniz. Çünkü bir elin nesi var, iki elin sesi var durumu burada da geçerlidir. Birlik olursanız çok daha uzun süre varlık gösterebilirsiniz. Gecenin galipleri vampirler mi yoksa kurt adamlar mı belirlemek için siz de bu oyuna kayıt olmalısınız.

Bu oyunda sadece karakteriniz değil bir de eviniz vardır. Eviniz sizin korunma alanınızdır ve size gelen saldırıları burası sayesinde durdurabilirsiniz. Bu koruma alanızın seviyesini artırmanız gerekmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir