BioShock The Collection Resmi Olarak Duyuruldu

bioshock the collection

Son ayların en çok konuşulan haberlerinden birisi olarak BioShock: The Collection HD Remaster haberi sıkça karşımıza çıkıyordu. Önceki aylarda da bu durumun var olabileceğinden bahsetmiştik. Bunun üzerine yaşanan gelişme ise şaşkınlık vericiydi. Hiç beklemediğimiz bir anda 2K Games bizlere oyunla ilgili sıra dışı bilgiler sunmaya başladı. E3 fuarı geçmişken, birçok oyun organizasyonu için önümüzde tarihler varken geliştiriciler açıklamayı bizlere şimdiden sunmayı uygun görmüşler. Bu noktada BioShock oyunları için resmen yeniden çıkış söz konusu olacak diye düşünürken bize çok daha ötesinde bir duyuru yapıldığını söylemeliyiz.

Buna erişebilmek için aşağıda BioShock The Collection fragmanı sizlere sunuluyor. Bu fragman çıkacak olan paketin içeriğini ve sunacaklarını bizlere bildiriyor. Aynı zamanda daha önceden BioShock oyunu satın aldıysanız sizlere bomba gibi bir kampanyanın sunulacağını da söylemeden geçmeyelim. 2K Games resmi sitesi üzerinden yaptığı açıklamada yapılacak olan koleksiyon paketin içeriğinde BioShock 1, BioShock 2 ve BioShock Infinite oyunlarının var olacağını bildirdi. Tarihinden tutunda platform bilgilerine kadar ise her detay bizlerle paylaşıldı.

BioShock The Collection Ne Zaman Çıkıyor?

BioShock The Collection çıkış tarihi olarak 2K Games tarafından açıklanan tarih oldukça yakın. 13 Eylül 2016 itibariyle Avrupa ve Amerika’da sunulacak olan paketin içeriğinde de 3 oyun yer alacak. Fakat üç oyunla sınırlı değil. Şimdiye kadar çıkmış tüm BioShock DLC güncellemeleri için yaratılmış olan Columbia’s Finest isimli pakette koleksiyonculara gidecek.

Bu demek oluyor ki BioShock The Collection ile tüm oyunların indirilebilir içeriklerini 1080p HD kalitede, 60 FPS desteğiyle oynama şansı yakalayacağız. Oyunu PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarından oynayabileceksiniz. Aynı zamanda üç oyunun da PC versiyonuna sahipseniz ücretsiz güncellemeyi indirip tadını bedavaya çıkarabileceksiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir