Berserk: The Cataclysm

Berserk; The Cataclysm

Berserk: The Cataclysm oyunu son dönemlerde en sık karşılaşılan kart oyunları arasında yer alıyor. Ana temasının savaş olduğunu söylemek gerekse de kartlar üzerinden geliştireceğiniz strateji sayesinde savaşları kazanabiliyor ya da kaybedebiliyorsunuz. Dolayısıyla oyunun genel yapısının bu şekilde olduğunu söylemek gerekiyor. MMO türünde olan oyunun eğlenceli savaşlara sahne olduğu kadar son derece ciddi çarpışmalara ve mücadelelere de açık olduğunu belirtelim.

Oyun türü olarak CCG oyunu olarak geçse de safkan bir MMO olarak hem PvP hem PvE öğelerini bünyesinde barındırıyor. Grafik anlamında son derece gelişmiş animasyonların kullanıldığı oyunda Laar dünyasının en büyük savaşçısı ve en güçlü klanına sahip olabilirsiniz. Elbette bu zorlu yolculukta sizinle aynı hedef için savaşan ve Ungar tahtını ele geçirmek için amansız bir mücadele veren azılı düşmanlarınız olacak. Ejderhanın kayıp hazinesine ulaşmanın yolu tahttan geçiyor. Taht ise başarılı savaşların ardından tüm düşmanlarınıza klanınızı ve kendiniz kanıtlamaktadır. Bu noktada Berserk: The Cataclysm Online oyunu aksiyonun bitmediği bir oyun olarak görülebilir.

Berserk: The Cataclysm Nasıl Oynanır?

Berserk: The Cataclysm oyunu alıştığınız savaş ve strateji oyunlarından farklı olarak birliklerinizi kart desteleriyle yönetmenizi sağlıyor. Oyun içerisinde var olan 6 farklı element ve her elemente ait farklı güçler bulunuyor. Elbette kartlarınız bu elementler doğrultusunda, kazanacağınız altın ve gümüşler ile alacağınız geliştirmeler sonrasında fazlasıyla gelişecektir. Aynı gelişimler karşı tarafta sizi yenmek için bekleyen düşmanlar içinde geçerli olduğu için mücadele tutkusu hiçbir zaman bitmeyecektir.

Berserk: The Cataclysm online nasıl oynanır diye merak ediyorsanız geç olmadan Free2Play olarak sunulan oyuna kayıt olmalısınız. Kısa bir açıklama bölümünün ardından bu tehlikeli ve korku dolu maceranın içine atılarak ordunuzla düşmanlarınıza kendinizi hissettirmeyi başaracaksınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir