Benim Asker Online

Benim Asker Online

Benim Asker Online İnceleme

Web tabanlı oyunlar içinde yer alan ve Alman firması tarafından bizlere sunulan savaş oyunu Benim Asker, biraz eski bir oyun olsa da ilk piyasaya çıktığında yoğun ilgi ile karşılanmıştı. 5 sene önce ilk çıktığında gördüğü ilgi 2 sene boyunca devam etti ve en iyi browser MMO oyunları arasında seçildi. Benim Asker oyunun İngilizce ve Polakça versiyonlarından sonra ülkemizde de serverları açıldı.

Türkçe adı ile Benim Asker adlı oyunda Çavuş rütbesi ile oyuna adım atıyorsunuz. Kolay yoldan öğrenebilmeniz için size kısa ve kolay eğitimler verilecek. Eğitim aşamalarını sevmeyenler için es geçme şansına da sahip. Yalnız bu oyunu ilk defa oynayanlar mutlaka eğitimi tamamlasınlar.

Oyundaki amacınız düşük rütbeden generallik rütbesine kadar ulaşmaktır. Askeriyedeki her türlü imkanı kullanarak para ve deneyim sahibi olup sürekli yükselmeye başlayacaksınız. Kazandığınız deneyim sayesinde General olma şansını yakalarken paralar ile silahlar, malzemeler satın alarak karakterin özelliklerini artırabilirsiniz.

Benim Asker oyununda en önemli nokta, ülkemizdeki asker sistemin aynısını görebilirsiniz. Türkiye’ye ait birçok özelliğin bulunduğu oyunda, askeriyenin dalga geçilmeyecek bir yer olduklarını bildikleri için buna göre de düzenleme yapmışlar. Ayrıca, oyuna başlamadan önce oyundaki karakterlerin ve içeriğin tamamen hayal ürünü olduğunu hakkında ciddi bir uyarı da bulunuyor.

European Games’in yapmış olduğu Benim Asker oyunu ücretsiz olarak indirmeden oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir