Beklenen Oyun Evolve Çıktı

evolve-konsol-oyunu

Evolve, Turtle Rock-2K iş birliği ile geliştirilmiş olan oyunda isterseniz tek başınıza isterseniz çoklu olarak oynayabileceğiniz modlara sahip. Stratejinin de konuştuğu bu mükemmel oyunda dört avcı var ve bunların hayat hikayesi konu alınmış. Yenilmesi zor bir yaratık var ve 4 avcı güçlerinizi birleştirerek doğru teknikle savaşı kazanmaya çalışacaksınız. Oyunu bilgisayar haricinde Xbox ve Playstation gibi oyun konsollarında da oynayabileceksiniz.

Konsol oyunu olarak karşımıza gelecek olan Evolve, çok farklı bir tarz yansıtacak. Birbirinden farklı özellikleri ve modları ile iyi vakit geçireceksiniz. Oyunun güzel yanlarından biri çevrimiçi ve çevrimdışı oynanabilme özelliğinin olmasıdır. 16 tür modun içinde 12 aktif avcı ve 3 tane de canavar bulunuyor. Evacuation modundan ilginç olan ise farklı haritalarda canavarlar ile avcıları birleştirme ihtimaliniz olacak. Sadece avcıları değil, yaratıkları seçebilmek de ayrı bir güzel olmuş.

Evlove  yapımcılarının tek amacı vardı, o da kimsenin yapmadığı, eşsiz ve kaliteli bir oyun yapmak, bunu da başardıklarına inanıyorlar. Oyunu arkadaşlarınız ile oynayabilmek ise ayrı bir zevk, tabi arkadaşlarınız her zaman aktif olmayabilir, bu yüzden tek başınıza da takılmanız gerekebilir. Siz de milyonlarca kişinin heyecanla denediği bu oyunu inceleseniz iyi olur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir