Battleswarm Field of Honor Online

Battleswarm Field of Honor İnceleme

MMOFPS ve MMORTS oyun türünü bir arada barındıran Battleswarm Field of Honor, size 2 heyecanı aynı anda yaşama fırsatı sunuyor. Oyunun ana teması dünyayı saran böceklere karşı insanların verdiği mücadeledir. Tabi, ben insanların tarafını değil, böcekleri seçeceğim de diyebilirsiniz. İnsan tarafını seçtiğiniz zaman MMOFPS türünü oynarken böceklerde ise strateji oynamış olacaksanız. Oyunun görüntü kalitesi oldukça iyi, gölgelemeler, su yansımaları iyi işlenmiş, grafiklerden en ince ayrıntısına kadar yararlanmak için ekran kartınızın biraz iyi olması gerekiyor.

Battleswarm Field of Honor başlangıcında bir eğitim bölümü var, insan tarafını seçtiğiniz takdirde, nasıl sıçrayabileceğinizi, koşabileceğinizi ve bomba, silah kullanımları hakkında ön bilgi sahibi oluyorsunuz. İnsan sınıfında lazerli, alevli, standart silahların yanı sıra çeşitli bombaları kullanabilirsiniz. Tabi, oyundaki her silahı ilk başta kullanamıyorsunuz, seviyeniz ilerledikçe profesyonel silahlar da açılmaya başlıyor.

Oyunda böcek tarafını seçtiğinizde bir kısım böceğin komutanı olarak göreve başlıyorsunuz. Amacınız, böcek nüfusu artırmak ve hayatta kalmaktır. Burada da karakterlerinizi geliştirerek gelişmiş zehirli silahları kullanma hakkını elde ediyorsunuz.

Battleswarm’da elinizdeki eşyaları satarak yerine ihtiyacınız olanları alabileceğiniz bir pazar yeri mevcut. Oyunda 4 çeşit mod var, bunların içerisinde reaktör modu çok tercih ediliyor. Bu modda, insanlar bölgesindeki reaktörün sağlam kalması için uğraşırken böcekler ise onu yok etmek için kıyasıya mücadele veriyorlar. PVP modunu seviyorsanız kendi sınıfınızdakiler ile düello yapabilirsiniz.

Battleswarm’a çaylak olarak başladığınız oyunda seviye ilerleyince acemi, usta gibi lakaplar alıyorsunuz. İlk etapta 5 haritada oynayabiliyorsunuz, seviyeniz geliştikçe farklı ve eğlenceli bölümler sizleri bekliyor. 800 MB’lık bir oyun için iyi bir grafiğe sahip oyunun ne yazık ki Türkçe dil seçeneği bulunmuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir